• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

0212 945 07 16 Kimin Numarası?

İçerik Yazarı

Dipsiz Forum
Moderatör
29 Temmuz 2021
170
18
111
İstanbul
dipsizforum.com
+902129450716 numaralı telefon, İstanbul Avrupa yakasına kayıtlıdır. Digiturk aboneliği için aradıklarını, Türk Telekom bağlantılı olduklarını söyleseler de, resmen bu kurumlarla bir ilişkileri olduğu şüphelidir. Bu numaradan gelen aramaları değerlendirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca, telefonunuzun bloklama özelliği de sizi rahatsız etmelerine engel olacaktır. Bu numarayı engellediğinizde başka numaradan arayacaklar, onları da sırayla engelleyebilirsiniz. Maalesef bu numaralardan toplu olarak, yani tek seferde kurtulma olasılığı şu an için bulunmuyor.

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.112
2
2.700
Bursa
Bu sefer aradıklarında fena benzettim ama, Türk telekom'a sordum sizinle bir anlaşmalarını olmadığını muhtemelen dolandırıcı olduğunuzu söylediler dedim, sonra da telefondan blokladım. :)