Türkiye'nin en iyi forumuna hoş geldiniz!

En aktif ve güncel Türkçe foruma kayıt olarak en samimi dostluklara adım atın ve her gün büyüyen forumumuzda yerinizi şimdiden alın. Haydi, ne duruyorsunuz? :)

Aramıza katıl
277
üye
42140
Keşke ve İyiki dedikleriniz nelerdir ?

Tatar

Moderatör
Moderatör
Tepkiler
1.967
Konuyu Başlatan
Keşke; keşke yaptığım her işte profesyonel olabilseydim. (Spor,sanat,iş).İyiki; profesyonel olmamışım belkide onun getireceği sorumluluklar ile bugün kazandığım tecrübe yelpazem kısıtlı olacaktı. (%100) O yüzden çok şükür keşkem yok gibi ama bugünüm iyi ki?

uykumvar

Üye
Deneyimli Üye
Tepkiler
427

• Keşke hepsini değil ama bazı yanlışlarımı geri dönüp yapmama şansım olsaydı. O zaman belki şimdiye göre daha iyi bir konumda olurdum.
    İyiki geçen 10 sene içinde güzel arkadaşlıklar biriktirmişim, onlar olmasaydı o dönemi kolay atlatamaz, daha büyük yanlışlar yapardım. :)

Gri

Lahmacun
Yönetici
Tepkiler
5.332
Keşke, Dipsiz (Kuyu) Forum'u, yine aynı dostlarımla daha önce yeniden diriltseydim.

İyi ki, geç olmadan yeniden forumu canlandırmışız, iyi ki hep birlikte başladık.

Yakida

Say cheese!
Yönetici
Tepkiler
3.568
Dipsiz kapandıktan sonra zaman zaman keşke tekrar kurulsaydı dediğim oldu, sonunda kuruldu
Şimdi iyi ki kuruldu diyorum.
Bunun dışında hayatımda kendim için keşke dediğim iki konu var: Birisi keşke babamı erken yaşta kaybetmeseydim ikincisi de keşke sağlığım iyi olsaydı...

Rick

Üye
Yeni Üye
Tepkiler
3
Keşke karşıma çıkan bir-iki seçeneğe evet deseydim, şimdi çok çok farklı olurdu.İyi ki böyle akraba ve dostlara sahibim.

Tatar

Moderatör
Moderatör
Tepkiler
1.967
Konuyu Başlatan
Yakida wrote:
Dipsiz kapandıktan sonra zaman zaman keşke tekrar kurulsaydı dediğim oldu, sonunda kuruldu
Şimdi iyi ki kuruldu diyorum.
Bunun dışında hayatımda kendim için keşke dediğim iki konu var: Birisi keşke babamı erken yaşta kaybetmeseydim ikincisi de keşke sağlığım iyi olsaydı...

Baban için üzüldüm bende anne babami genç yaşta kaybettim.Allah evlat acısı göstermesin.Keskeye girersek bende bu konuda senleyim ?

New York Mezarlığı

Hamlet
Yönetici
Tepkiler
2.238
Keşke üniversiteyi başka bir şehirde okusaydım.
Keşke Japonya'da kalmanın yollarını daha kararlı arasaydım.

Venüs

Şorbacıbaşı
Yönetici
Tepkiler
3.967
Keşke öğretmenlik bölümünü okuma konusunda daha fazla diretseydim aileme.

İyi ki eşimle evlenmişim.Hatta keşke daha önce kabul etseymisim teklifini.

Jezebel

Hepimiz aynı sularda boğuluyoruz.
Yeni Üye
Tepkiler
2.449
Keşke hata yapana bi' şans vermeseydim. Huylu huyundan vazgeçmiyormuş.

İyi ki asiyim karşımdaki hatalı bile olsa bir gün tanrı olsalar bile karşısında kimsenin eğilmiyorum. ,

İsa değilim ben tokat atana öteki yanağımı çevireceğim.

Moderatörler tarafından düzenlendi:

Siyah

----------
Yönetici
Tepkiler
3.786
Keşke aşık olmasaymışım.

İyi ķi hiç sevmeseymişim

(Sacma kisisel gelisim sloganina gonderme yapilmistir)