• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

2021 Yılının En Yeni PC Oyunları

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.051
2.626
Bursa
Monster Hunter Stories 2 (Canavar Avcısı Hikayeleri 2)


monster-hunter-stories-2-review-pc-900x506.jpg

Monster Hunter dünyasında, her şey katletmek ve derisini yüzdürmek değildir - itibarlı avcıların yanı sıra, dost canlısı "canavarlar" grubuyla bağ kurabilen canavar biniciler de vardır. Ve sonra tabii ki öldürerek ve derisini yüzerek dolaşıyorsunuz. Kan yok, ancak daha güçlü bir ekip oluşturmak için kendi canavarlarınızı toplayabilirsiniz, ancak - Jordan'ın Monster Hunter Stories 2 incelemesinde açıkladığı gibi - hikaye büyüleyici, "sıcaklık ve iyiliklerle dolu". Genel karar: "sıra tabanlı savaş sisteminin tekrarlanabilirliği sinir bozucu hale gelse de, Monster Hunter Stories 2, ana serinin temel bileşenlerinde yeni bir bükülmeden daha fazlasıdır".


Guilty Gear Strive

new-pc-games-guilty-gear-strive-900x506.jpg

Guilty Gear Strive şu anda 2021'in en iyi dövüş oyunu olarak paketin lideri konumunda. Arc System Works tarafından geliştirilen Guilty Gear Strive, serinin bilinen derinliğini korurken yeni gelenler için erişilebilir olacak şekilde tasarlandı. 15 yeni ve geri dönen karakter, Daisuke Ishiwatari'nin ağır bir film müziği ve çok önemli geri alma ağ kodunu içeren Guilty Gear Strive, kendisini hem hayranlar hem de yeni oyuncular için go-to dövüş oyunu olarak kabul ettirdi.


Chivalry 2 (Şövalyelik 2)

new-pc-games-chivalry-2-900x506.jpg

Torn Banner Studios'un 2012'deki hit filmi Chivalry: Medieval Warfare burada ve acımasız. Oyun, savaşları her zamankinden daha yoğun ve kaotik hale getirmek için hızlandırıldı. Savaş alanında 63 kişiye kadar kılıçla çarpışırken birinci şahıs ortaçağ dövüşlerine katılın. Chivalry 2 gibi sadece birkaç oyun var, bu yüzden savaşa girmeden önce Chivalry 2 başlangıç kılavuzumuzu okumak isteyeceksiniz. Ayrıca en iyi sınıfların neler olduğunu da ayırdık ve size rekabette üstünlük sağladık.

Mass Effect Legendary Edition (Mass Effect Efsanevi Sürüm)

new-pc-games-mass-effect-legendary-edition-900x506.jpg

Mass Effect Legendary Edition, RPG hayranları için nihai paketi oluşturmak için DLC'nin çoğu dahil üç oyunu tek bir pakette topluyor. Tüm oyunlar 4K için yeniden düzenlendi ve üçlemenin tamamında oyunların performansında ve görsellerinde büyük iyileştirmeler yapıldı. Jen izlenim yazısında, "Bu, yıllar önce aşık olduğumuz Mass Effect'in aynısı, özenle cilalanmış ve düzgün bir kurdeleye sarılmış" diyor.


Days Gone (Günler Geçti)

Days_Gone_pc-review-bike-jump-900x506.jpg

Kuzeybatı Pasifik'i bir zombi vebası harap etti ve kahramanı Deacon St. John, kıyamet çorak arazisinde hayatta kalmalı, paralı asker olarak çalışmalı ve motosikletiyle kamptan kampa sürüklenmelidir. Ian'ın Days Gone incelememizde açıkladığı gibi, "işçivari bir açık dünya macerası, ancak muhteşem kalabalık dövüşleri, iddialı kapsamı ve sıcak yazılmış karakterleriyle özel bir şeye yükseltildi."


Resident Evil Village

length-how-long-is-resident-evil-village-900x506.jpg

Son derece uzun boylu bayanlar tarafından kovalanmak, vahşi lycanlardan kaçmak ve Moroaica'yı ayaklarını sürüyerek hırpalamak, ortaya çıktığı gibi, kesinlikle harika bir zaman. Resident Evil Village, bu yıl Steam'deki en büyük sürümlerden biri ve Dustin'in Resident Evil Village incelemesinde açıkladığı gibi, “korku, aksiyon, keşif ve bulmaca çözmenin bir karışımı, saygı uyandıran - ve çoğu zaman aşan - öncülleri”.


Outriders​

outriders-microtransactions-900x506.jpg

People Can Fly'ın yağmacı nişancı oyununda, Dünya'nın yıkılmasından sonra insanlık için yeni bir yuva kurmaya çalışmakla görevli bir asker olan Outrider olarak oynuyorsunuz. Tek başına veya çevrimiçi olarak en fazla iki müttefikle Outrider, her türden fantastik distopik geleceğin silahları ve becerileriyle Enoch gezegeninde yollarını patlatıyor. Jordan'ın Outriders incelemesinde açıkladığı gibi, "son Marvel's Avengers'ı utandıran süper güçler" ve "gişe rekorları kıran bir anlatı" ile savaş tamamen eğlenceli.


İt Tkes Two

it-takes-two-josef-fares-collectibles-4-900x506.jpg

Adından da anlaşılacağı gibi, Hazelight'ın önceki oyunu A Way Out gibi It Takes Two oynamak için bir arkadaşınızı işe almanız gerekecek, bu sadece çok oyunculu bir çaba. Rom-com-esque hikayesi, birlikte çalışmayı öğrenmesi gereken kavgalı bir çifti içeriyor ve platform oluşturma oyunu ustaca sizden ve iki oyuncunuzdan aynısını talep ediyor.

Yeni mekanikler ve zorluklar, oyunu baştan sona taze ve eğlenceli tutuyor, karakterler büyüleyici ve ikinizin de karşılaştığı denemeler ilginç ve eğlenceli olsa da, oynadıkça ortaya çıkan daha anlamlı, olgun temalar var.


Loop Hero (Döngü Kahramanı)

LoopHero-900x506.jpg

Retro tarzı roguelike Loop Hero, bir süredir oynadığımız en bağımlılık yapan bağımsız yapımlardan biridir. The Loop Hero, kaynakları ve bilgileri toplamak için her gün maceralara atılarak gerçeği yeniden inşa etme görevindedir. Kahraman, yollarına çıkan canavarlarla otomatik olarak savaşarak "döngü" etrafında ilerlerken, oyuncu, çevredeki araziyi ve orada ortaya çıkan düşmanları değiştiren kartları yerleştirmekten sorumludur.

Valheim

best-new-games-valheim-900x506.jpg

Savaşta öldürülen bir Viking savaşçısı olarak, hayatta kalmanız ve keşfetmeniz gereken prosedürel olarak oluşturulmuş bir İskandinav vahşi doğası olan Valheim'a varırsınız - tek başınıza veya çevrimiçi olarak dokuz Viking arkadaşınızla. Valheim'ı keşfetmek bir zevktir; Yaşam dolu ve keşfedilecek zindanlarla dolu, tümü büyüleyici eski tarz dokularla işlenmiş, pitoresk modern aydınlatma efektleriyle eşleştirilmiş. İster karadaki en büyük meadhall'ı yükseltmeyi, ister tehlikeli denizlerde uzak ufuklara yelken açmayı ya da trolleri ve cüceleri alt etmeyi hayal ediyor olun, Odin'i gururlandırmak zorundasınız.
 

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.051
2.626
Bursa
MEDIUM

the-medium-900x506.jpeg

Arkasında Layers of Fear, Observer ve Blair Witch Project'in yapımcılarının yanı sıra terk edilmiş bir otel tesisi olan The Medium'un her yerinde psikolojik korku var. Bir çocuğun cinayetinin peşini bırakmayan bir cenaze levazımatçısı olarak oynuyorsunuz ve araştırdıkça gerçek hayattaki eylemlerinizin aynı anda yeniden üretildiği gerçeküstü bir ruh dünyasına giriyorsunuz. Bu iki varoluş düzleminde gezinmek, Niwa otelinin kaderini keşfetmenin anahtarıdır.

HITMAN 3 (Tetikçi 3)

hitman-3-dubai-party-900x506.jpg

Ajan 47, Hitman 3'te World of Assassination üçlemesinin üstünü örtmek için geri dönüyor ve bu seferki güzergahı Dubai'de bulutları delen bir gökdelen, büyük bir İngiliz malikanesi ve Çin'deki Chongqing'in neon ışıklarını içeriyor. Hitman 3 incelememizde Jordan, Hitman 3'ün hikaye anlatımını övüyor ve şöyle açıklıyor: "Her sandbox'ı bazı ara sahnelerle birleştirmek yerine, IO sandbox'ların kendileriyle uğraşmaya başlıyor. Berlin misyonu mükemmel bir örnek: tüm seviye, hem anlatısal olarak hem de yeni serinin artık tanıdık ritimleri üzerindeki etkisi bakımından bir işleyicinin yokluğu ile karakterize ediliyor.”

SIBERPUNK 2077

cyberpunk-2077-review-1-900x506.jpg

Sabırla (ish) bu kadar uzun süre bekledik – ve şimdi Cyberpunk 2077 sonunda burada. CD Projekt Red'in açık dünya RPG oyununda 'V' olarak oynuyorsunuz; Night City'nin suç dolu, teknolojiyle dolu sokaklarına isimlerini yazdırmak isteyen, geleceği parlak bir paralı asker. Hikaye, kendinden önceki birçok siberpunk oyunu gibi, teknolojinin aşırı hızlanmasına ve insanlığın azalmasına değiniyor - ve Rich'in Cyberpunk 2077 incelememizde açıkladığı gibi, "ana hikaye, hepsinin en iyisidir ve yeterince uygun bir şekilde, ne olduğunu araştırıyor. kapitalizmin nihai küfürü olarak öneriyor: ruhun kendisine sahip olunması.” Artı, Keanu Reeves'in Johnny Silverhand rolündeki performansı… hayır, bunu söylemeyeceğiz.

IMMORTALS FENYX RISING

new-games-immortals-fenyx-rising-900x506.jpg

2018'deki Assassin's Creed Odyssey ile aynı Grecian alanında var olabilir, ancak Immortals Fenyx Rising, Yunan mitolojisinin daha çılgın unsurlarına daha fazla eğilir. Oyunda, yeni kanatlı yarı tanrı Fenyx'in tanrıları Typhon'dan - içlerinde en güçlü Titan'dan - kurtarmak için bir maceraya atıldığını, mahkum bir yolculukta arkadaşlarının taşa dönüştüğünü ve erkek kardeşlerinin kaybolduğu görülüyor.

Call of Duty: Black Ops – Cold War


call-of-duty-black-ops-cold-war-miami-900x506.jpg

Yıllık Call of Duty serisindeki en yeni oyun, bizi Soğuk Savaş'ın zirvesi sırasında 80'lerin başlarına götürüyor - olay örgüsü açısından, ilk Call of Duty Black Ops oyununun doğrudan devamı. Call of Duty Cold War misyonları, Perseus adlı bir sovyet casusunu takip eden bir CIA görevlisi olan Russel Adler'i takip ediyor ve kampanya sizi Türkiye'ye, Küba'ya ve hatta KGB Genel Merkezi'ne götürecek.

Cold War ayrıca Zombies oyun modunun geri dönüşünü ve çok oyunculu modda üstün olmanız için Gunsmith'te geliştirilecek bir sürü yeni Call of Duty Cold War silahını da içeriyor

Assassin’s Creed Valhalla

assassins-creed-valhalla-who-is-eivor-900x506.jpg

Ubisoft'un yeni Assassin's Creed oyunu sayesinde, Norveç'ten İngiltere'ye havalı uzun geminizde yelken açarken ve çeşitli Anglo-Sakson manzaralarında öfkelenirken, yerleşiminizi geliştirirken, Assassin's Creed'i avlarken en çılgın viking zaferi hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Valhalla efsanevi hayvanlar ve hatta Assassin's Creed Valhalla romantizminin bir noktasında kendinizi şımartın, eğer tüylerinizi diken diken eden birini bulursanız.

873'te var olan Anglo-Sakson ilçelerine dayalı olarak, her bölgede ittifaklar kurmaya çalışan, klanlarıyla İngiltere'de bir yolculuğa çıkan, özelleştirebileceğiniz ve erkek ya da kadın olabilen viking savaşçısı Eivor olarak oynuyorsunuz. AD. Ayrıca Orlog adında son derece bağımlılık yapan bir zar oyunu var.

Watch Dogs Legion


watch-dogs-legion-cargo-drone-900x506.jpg

Watch Dogs Legion, distopik Londra'nın sokaklarında herhangi biri olarak işe alım yapmanıza ve oynamanıza izin veren çılgınca iddialı bir açık dünya sanal alanıdır. Her yeni karakter kendi arka planı ve yetenekleriyle birlikte gelir, bu da onları hayatta tutmak isteyeceğiniz anlamına gelir. Permadeath'i etkinleştirdiğinizde kovayı tekmelerlerse, bu onların iyiliği için Yani, temelde, fazla bağlanma.

Sahadayken, oyunun platform oluşturma zorluklarının üstesinden gelmenin ve karşılaşmalarla mücadele etmenin alternatif yollarını keşfetmek isteyeceksiniz - çoğunlukla ekibinizin elit bilgisayar korsanlığı becerilerini kullanarak. Bu, Legion'un misyonlarına ve açık dünya tasarımına yaratıcı bir dönüş getirir.

GHOSTRUNNER

ghostrunner-review-3-900x506.jpg

Ghostrunner, bu veya herhangi bir yılın en kaygan parkur eylemlerinden bazılarını sunar. Silahlı uşaklarla dolu distopik bir şehirde duvarda koşan, kayan ve yavaş modda kaçan nihai siberpunk ninja olarak oynuyorsunuz.
Elinizde kılıcınızla, en yüksek stil ve zarafetle goon kafalarını goon vücutlarından kurtarmaya çalışacaksınız. Hikaye odaklı kampanyanın hızı asla düşmüyor ve hem siz hem de düşmanlarınız için geçerli olan tek vuruşta öldürme mekaniği sayesinde savaş çivi gibi sert.
Ayrıca, hız koşucuları, açık karşılaşma tasarımları ve yüksek beceri tavanıyla mutlak bir patlama yaşayacaksınız.

GENSHIN IMPACT (Genshin Etkisi)

genshin-impact-free-pc-games-900x506.jpg

PC'de bir Breath of the Wild oyunu hayali nihayet gerçekleşti ve gacha mekaniği olmadan da yapabilirken, Genshin Impact, şaşırtıcı derecede göze batmayan bazı para kazanma yöntemleriyle oynaması ücretsiz bir RPG'dir. Teyvat'ın açık dünyası devasadır ve bulmacalardan kaynak toplamaya, kamp alanlarını düşmanlardan temizlemeye ve balık tutmaya kadar çeşitli etkinliklerle doludur.

Önemli bir tek oyunculu kampanya var, ancak dünya o kadar çok dikkat dağıtıcı şey sunuyor ki, ana hikayeye ciddi bir zaman ayırmakta zorlanacaksınız. Genshin Impact'i keşfetmek sürekli bir zevktir ve yeni karakterlerin kilidini açmak için cüzdanınıza dalmayı düşünmeden önce burada zevk alacağınız fazlasıyla oyun var.
 
Top