• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

3 Saniyede Yumurta Nasıl Soyulur?

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.109
2
2.693
Bursa
3 saniyede yumurta soymak? Bu basit numara ile mümkün!

Bu numara ile haşlanmış yumurtayı soymak dünyanın en kolay işi!

Haşlanmış yumurta yemeyi severiz - tostta, salatada ya da sadece atıştırmalık olarak - ama bazen kabukları soymak gerçekten zor olabilir.

Neyse ki, birkaç saniye içinde haşlanmış bir yumurtayı soymanıza yardımcı olacak bir numara kullanabilirsiniz. Yumurta soymak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yumurtalarınızı nasıl hızlı ve kolay bir şekilde soyacağınıza dair pek çok ipucu var, ancak hiçbiri sizin için hazırladığımız kadar harika değil. Bazıları yumurtaların kolay soyulabilmesi için taze olması gerektiğini veya taze olmaması gerektiğini ya da kaynar sudan çıkardıktan hemen sonra soğuk su altında çalıştırmanız gerektiğini söylüyor… Her türlü püf noktası var ama çoğu muhtemelen işe yaramayacaktır, yumurta soymak hala bir kabus olacak ama bu hile ile değil!

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.109
2
2.693
Bursa
Bugün deneyeyim dedim, yumurta biraz az pişmiş bir de güç deneyince Milk Shake gibi oldu, tam bir çorba, 😂
Yumurtanın iyi pişmesi gerekiyor bir de benim gibi güç denememek... :)
Adam çok güçlü yapıyormuş gibi geldi bana dolayısıyla benimki 3 saniyede nasıl Milk Shake yapılır gibi oldu.:p

Gri

Lahmacun
Yönetici
23 Mart 2021
564
2
2.070
39
İstanbul, Çanakkale
dipsizforum.com
Normal, biz de ilk denemelerimizde birkaç yumurtayı murdar etmiştik. :ROFLMAO: Yumurtanın kıvamını tutturmak için de, çok pahalıya kaçmadan Sinbo'nun yumurta pişiricisini almıştı 2 sene önce 39 TL'ye, hala da kullanıyoruz ve çok güzel katı veya yumuşak şekilde hazırlıyor.

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.109
2
2.693
Bursa
İşte bütün mesele o yumurtanın kıvamını tutturamıyorum. :)
Hep istemişimdir elektrikli yumurta pişirici alacağım elbet bir gün.

Çok Okunan Konular