Türkiye'nin en iyi forumuna hoş geldiniz!

En aktif ve güncel Türkçe foruma kayıt olarak en samimi dostluklara adım atın ve her gün büyüyen forumumuzda yerinizi şimdiden alın. Haydi, ne duruyorsunuz? :)

Aramıza katıl
277
üye
42146
mesaj

Kişisel İşler İçin En İyi 11 Görsel Barındırma Sitesi

Yakida

Say cheese!
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
3.998
Tepkiler
3.570
Konuyu Başlatan
"Every picture tells a story (Her resim bir hikaye anlatır.)"

Rod Stewart'ın bu şarkısını duydun mu?

Cevabınız evet ise, harika olduğunu biliyorsunuz!

Aslında her resmin anlatacak bir hikayesi vardır ve olayları zamansız ve unutulmaz kılar. İzleyicilerin zihinlerinde dramatik bir etki yaratma ve olayları birkaç saniye içinde yakalamalarına yardımcı olma gücüne sahiptir.

Bu dijital çağda, fotoğrafların varlığı sadece kişisel yaşamlarla sınırlı değil, aynı zamanda bir işletmenin pazarlama stratejisinin önemli parçalarından biri haline geldi. Bununla birlikte, çevrimiçi fotoğraf paylaşımı aslında etkili ve popüler bir iletişim aracıdır.

Resimleri aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla paylaşmak veya web sitenize yüklemek isteyip istemediğinizi, istediğiniz zaman erişebileceğiniz kapsamlı bir yüksek kaliteli resim galerisine sahip olmanız gerekir. Bunun için resim barındırma, fotoğrafları depolamanın, yüklemenin ve paylaşmanın en iyi yolu olabilir.

Öyleyse, resim barındırma ve bir barındırma planı satın almayı düşünebileceğiniz en iyi siteler hakkında birkaç şey bulalım.

Çevrimiçi görsel barındırma nedir?


Görüntü yüklemenize izin veren bir platform. Bunları yükledikten sonra, görüntülerin "barındırıldığı" söylenir ve onlara çevrimiçi olarak erişebilirsiniz. Görüntülerin tam kontrolüne sahip olursunuz ve tek bir yerde nerede saklayıp organize edeceğinize ve istediğiniz kişilerle paylaşacağınıza karar verebilirsiniz.

Özel görüntü barındırma platformu, görüntüleri dünya geneline yayılmış izleyicilerinize ulaştırmak için en iyi performansı gösterir. Görüntü yüklemeyi hızlandırmak için içerik dağıtım ağı ( CDN ) gibi gelişmiş özelliklerden yararlanırlar ve fotoğraf paylaşım web sitelerinin yaptığı gibi günlük hizmetlerini sınırlamadan görüntüleri çevrimiçi olarak dağıtmak için çok fazla bant genişliği sunarlar.

Grafik tasarımcılar, fotoğrafçılar, duvar kağıdı yaratıcıları, sanatçılar ve modeller için mükemmeldir ve çalışmalarına güç katmalarına yardımcı olur.

Görüntü barındırma ve Fotoğraf paylaşımı
Şimdi, birçok kişi resim barındırma ve fotoğraf paylaşma web siteleri arasında kafası karışıyor.

Onlardan biri misin?

Net bir resim alalım.

Fotoğraf paylaşımı oldukça açıklayıcıdır. Cihazınızda depolanan resimleriniz var ve bunları bir albüm oluşturup paylaştığınız Instagram, Facebook, Flickr, Google Fotoğraflar aracılığıyla dış dünya ile paylaşmayı seçiyorsunuz.

Şimdi, fotoğraf paylaşımının, görüntüleri yüklediğiniz bir platformla sınırlı kalması gerçeği ışığında, görüntü barındırmadan farklıdır. Fotoğrafları bir platformdan başka bir fotoğraf paylaşım platformuna veya bir web sitesine veya bloga yerleştirmeniz imkansız hale gelir. Sadece resimleri paylaşmak içindir ve illüstrasyon, afiş veya avatar içermez.

Öte yandan, resim barındırma, görüntüleri daha geniş bir kitleye sunmanıza ve bunları blogunuz gibi başka bir web sitesine yerleştirmenize olanak tanır. Bu hizmetler, bağlantıları kopyalamak için kolay anlaşılır bir düğme ile bir görüntünün doğrudan bağlantısını belirlemeyi zahmetsiz hale getirir.

Geleneksel barındırmadan farkı nedir?
Geleneksel bir barındırma hizmeti ile siteniz bir sunucu üzerinde ve tek bir veri merkezinde barındırılır. Hizmeti iş ölçeğinize, trafik hacimlerinize ve sahip olduğunuz teknik uzmanlığa göre seçersiniz. Temel olarak, hizmetin kaynaklar açısından birçok sınırlaması vardır ve bu, ölçek büyütme veya küçültme sırasında bir soruna dönüşebilir.

Ancak bir görüntü barındırma hizmeti ile görüntüleriniz bulutta barındırılır ve yalnızca tek bir sunucuda barındırılmaz. Bunun yerine, birden çok konumdaki birkaç sunucuya yayılır ve internet üzerinden bağlanır. Siteniz için geleneksel barındırmadan çok daha fazla ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve esneklik elde edersiniz.

Nasıl ve neden?

Anlayalım.

Neden özel bir görsel barındırma platformuna gitmelisiniz?
Profesyonel bir blog yazarı, fotoğrafçı veya tutkulu bir hobici olun, resim barındırma size tonlarca yardımcı olabilir. Ayrıca, bu konuda sabit disklerinizin ne zaman arızalanacağını veya çökeceğini asla bilemezsiniz.

Ve bunu yaptığında, tüm çalışmanız veya değerli anılarınızın bir göz açıp kapayıncaya kadar kaybolduğu göz önüne alındığında, sinir bozucu ve acı veren büyük bir veri kaybına neden olur.

Bu riski almak ister misiniz?

Senin yerinde olsam asla yapmazdım.

Ve böyle bir senaryo için ideal çözüm güvenilir bir barındırma olabilir. Bulutta güvenli bir şekilde depolanan görüntülerle, hem anılarınızın hem de işinizin tamamen güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Öyleyse, özel bir resim barındırma hizmeti seçmenin birkaç faydasını daha bulalım.

Depolama alanından tasarruf sağlar


Web barındırma planınıza bağlı olarak, kullanabileceğiniz belirli bir depolama alanı atanır. Ancak bu alanı büyüttüğünüzde, biraz yer açmak mantıklı geliyor.

İyi haber - resimlerinizi barındırarak bunu başarabilirsiniz.

Sitenizde ve akıllı telefonunuzdan veya diğer cihazlardan depolama alanından tasarruf sağlar, böylece eski hatıraları korurken yeni anılar yakalayabilirsiniz.

Sağlam özellikler ve esneklik


Web sitenizi çok fazla resimle doldurduğunuzu varsayalım, sayfa yükleme hızı etkilenir. Sadece ziyaretçilerin deneyimini mahvetmekle kalmaz, aynı zamanda SEO sıralamanızı da düşürür. Ancak, görüntü barındırmayı ayırırsanız, işler düzene girer.

Sonuçta, sayfa yükleme hızınız önemli ölçüde artar ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Bunun dışında size bir paylaşım tesisi, yedeklemeler, hızlı yükleme, işbirliği özellikleri ve daha fazlası gibi özellikler sunar. Bazı barındırma hizmetleri ayrıca sayfa yükleme hızları, başarısız yükleme denemeleri, görünümler vb. Gibi görsellerin istatistiksel bir analizini sunar. Bunların tümü, deneyiminizi daha da iyi hale getirmek ve yönetiminize yeni bir yön vermek için bir araya gelir.

Size mantıklı geliyorsa, değişen ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en iyi resim barındırma sitelerinden bazıları aşağıda verilmiştir.

Imgbb
Imgbb gibi minimalist ücretsiz resim barındırma hizmetini bulmak zordur ve bu kadar popüler olmasının olası nedeni bu olabilir. Görüntüleri ana sayfasının üzerine sürükleyip bırakın ve basit bir tıklama ile blogunuza, web sitenize veya forumlarınıza fotoğraf yüklemeye devam edin.

Başlıca dosya formatlarını içeren 32 MB'a kadar dosya yükleme sınırlaması vardır. Sizi yüklediğiniz resimlerin sayısı ve çevrimiçi kalabilecekleri süre konusunda kısıtlamaz. Imgbb'yi kullanmak için kayıt olmanıza bile gerek yok.

imgbb


Telif hakkıyla korunan resimleri desteklemediğini unutmayın. İnsan editörleri, aynı şekilde doğrulamak ve düzenlemelere uygun olmak için fotoğrafları inceleyecek. Imgbb'yi kullanmak zahmetsizdir ve gömme kodunu kopyalayıp web sayfanıza yapıştırmanızı gerektirir.

Eklenti, editör araç çubuğunuzla eşleşen ve resim yeniden boyutlandırma, uzaktan yükleme, sürükle ve bırak gibi özelliklere sahip olduğu için ek özelleştirmeye ihtiyacınız yoktur.

En iyi şey - kullanmak ücretsizdir.

Photobucket
Dünya genelinde 90 milyondan fazla üyenin güvendiği görüntü barındırma ve fotoğraf paylaşım platformu, Photobucket'tan başkası değildir . Size aynı resmi farklı bloglara, web sitelerine, çevrimiçi pazarlara veya forumlara birden çok kez yükleme özgürlüğü verir.

Kopyalaması kolay gömme bağlantısını kullanın ve görüntüleri istediğiniz yerde paylaşın ve tekrarlayan görevlerde zaman ve emekten tasarruf edin. Her zaman tüm galerinizin güvende olduğunu bilerek içiniz rahat olsun ve akıllı gizlilik ayarlarını kullanarak fotoğraflarınızı tam olarak kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Örneğin, doğum günü partisi resimlerini yalnızca aile üyelerinizle paylaşmak istiyorsanız, bunları buna göre ayarlayabilirsiniz.

photobucket


Aynı kişilerle ve aynı hızda istediğiniz zaman fotoğraf çekebilirsiniz, ancak aynı anıları ve duyguları yeniden oluşturamazsınız. Bu nedenle Photobucket, orijinal fotoğrafları bozulmadan en yüksek kalitede tutmanıza izin verir ve asla bundan ödün vermenize izin vermez.

Sezgisel resim düzenleyicilerini kullanarak, yaratıcılığınızın çılgınca çalışmasına izin verin. Parlak filtreler, ek açıklamalar, çıkartmalar ve kırpmalar yardımıyla görüntüleri olmasını istediğiniz şekilde sunabilir ve daha sonra fazla zaman kaybetmeden yükleyebilirsiniz. Photobucket ile, görsellerinizi farklı platformlara yükleyebilmeniz için sorunsuz çalışan bir sosyal paylaşım düğmesi elde edersiniz.

Hem ücretsiz hem de ücretli planlarla birlikte gelir. Ücretsiz planla maksimum 250 görüntü saklayabilirsiniz, ücretli planları ise 3 türdendir:


 • 2.500 görüntü için 5,99 ABD doları / ay
  25.000 görsel için 7,99 ABD doları / ay
  Sınırsız görseller için 12,99 ABD doları / ay
Imgur
Imgur şu anda ücretsiz resim barındırma web siteleri alanında hüküm sürüyor. Ünlü GIF'lerden komik memlere ve bundan çok daha fazlasına kadar sonsuz sayıda fotoğrafa ev sahipliği yapıyor. Tutkulu ve destekleyici bir çevrimiçi topluluğa sahiptir ve muhtemelen fotoğraflarınızı barındırmak için en iyi yer olabilir.

Imgur, JPEG, JPG, APNG, PNG, PDF, BMP, TIFF, XCF ve daha fazlası gibi tüm fotoğraf formatlarıyla çalışır. Bu seviyenin esnekliğini birçok sağlayıcıyla eşleştirmek zordur. En fazla 20 MB boyuta ve GIF'ler için en fazla 200 MB boyuta sahip animasyonsuz dosyaları destekler.

imgur


Imgur, resimlerinize başlık eklemenize ve bunları e-posta yoluyla kolayca yüklemenize olanak tanır. Ayrıca, her bağlantının HTML içine gömülebildiği görüntülerin doğrudan bağlanmasına da olanak tanır. Imgur'u kullanmak için zorunlu olarak bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Bununla birlikte, bir başlık eklemek veya albüm yüklemek istiyorsanız, bir kullanıcı adına ihtiyacınız olacaktır.

Imgur, Imgur'u diğer hizmetlerden tamamen farklı kılıyor çünkü burada yüklenen resimler diğer hesap sahipleri tarafından yükseltilebilir ve hatta olumsuz oylanabilir. Bu nedenle, en yüksek dereceli fotoğraflar bu sitenin en üst sayfasına yerleştirilecektir. Bu şekilde, ortaya çıkan fotoğrafçılar poz alabilir.

İmgur'un zahmetsiz arayüzü, görüntüleri sosyal medyaya yüklemeyi ve paylaşmayı kolaylaştırarak portföyünüzün kolaylıkla daha geniş bir alana ulaşmasını sağlar.

Tüm bu harika özellikler ücretsiz olarak kullanılabilir; inanılmaz, değil mi?

Img.vision
Videolarınızı ve resimlerinizi Img.vision'da barındırın ve daha sonra sitenize, çevrimiçi mağazanıza veya çevrimiçi olarak istediğiniz herhangi bir yere yerleştirin. Kişisel ve işle ilgili resimleriniz için güvenebileceğiniz ve güvenebileceğiniz karmaşık olmayan bir platform sağlar.

PC, Mac, Android, iOS, Google Drive, OneDrive veya Dropbox'tan dosyaları sürükleyip bırakabilirsiniz. PNG, JPG ve GIF gibi dosya formatlarını destekler. Dünya çapında 200 şehir dahil olmak üzere 90 ülkeye yayılmış kaliteli içerik dağıtım ağlarından (CDN'ler) yararlanıyorlar ve yüksek hızlı optimizasyonlar için kaynaklara yatırım yapıyorlar.

imgvision


Web sitenize kolayca yerleştirebileceğiniz ve video yüklemeye devam edebileceğiniz bir video oynatıcı için özelleştirilebilir bir HTML5 kodu sağlarlar. Bulut depolama, görüntülerinizin ekstra güvenliği ve güvenliği için endüstri standardı normlara uygundur. En iyi hizmetlerinizi veya ürünlerinizi sergilemek için kullanabileceğiniz e-ticaret siteleri için bir resim galerisi elde edersiniz .

Depolama ve kodlama dahil olmak üzere yeni nesil video pazarlama sunarlar. Img.vision, entegre bir paylaşım düğmesine sahip 18 farklı sosyal medya platformunda veya e-postanız aracılığıyla görüntüleri paylaşmanıza olanak tanır. Duyarlı görüntülerin yardımıyla, çeşitli ekran boyutlarında harika görünecekleri için herhangi bir fotoğrafı yeniden boyutlandırmanıza gerek yoktur.

Img.vision, görüntü CDN'leri için% 100 çalışma süresini garanti eder, böylece ziyaretçilerinizi hayal kırıklığına uğratmadan tutarlı hizmetler alırsınız. Fiyatlandırması, 5 bin görüntü ve 5 video için aylık 9 ABD dolarından (yıllık olarak faturalandırıldığında) başlar.

Daha fazla bant genişliği için aşağıdakilerden birini yapabilirsiniz:


 • 9 bin görsel, 40 video için aylık 25 ABD doları
  50 bin görsel, 500 video için aylık 99 ABD doları
Flickr
Ünlü ve en eski fotoğraf paylaşım platformlarından biri - Flickr , görüntü barındırma için bir sonraki hedefiniz olabilir. Creative Commons lisansı altında resimler yayınlamanıza izin vererek, resimleri harici olarak uygun tanıma ile kullanmanıza izin verir.

Yayınlamadan önce resimlerinize ince ayar yapmak için mükemmel düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Yüklediğiniz tüm fotoğraflarınız kolayca bir albüm halinde düzenlenebilir, böylece onları bulmakta sorun yaşamazsınız. Fotoğrafları sisteminizden, Dropbox'tan, Apple iPhoto'dan ve diğer caddelerden sorunsuz bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Görüntülerinizi coğrafi konum, etiketler, lisans bilgileri vb. İle destekleyin ve geliştiricilerinizin işbirliği yapmasına yardımcı olmak için API'sını kullanın. Flickr'ın temel teklifi, akıllı yönetim ve düzenleme araçlarıyla 1000 görüntü veya video sınırlamasıyla tamamen ücretsizdir.

flickr


Flickr Pro, ücretli sürümüdür ve yukarıda belirtilen tüm temel özelliklere ek olarak gelişmiş istatistikler, otomatik resim yüklemeleri, reklamsız gezinme ve daha fazlasıyla birlikte gelir. İnsanların Flickr görüntülerinizi nasıl keşfettiği, trend olan fotoğrafları görüntüleme, en iyi performans gösteren görüntüleri vb. Gibi gelişmiş istatistikler elde edersiniz.

Ücretli plan ile tam çözünürlükte sınırsız fotoğraf yükleyebilirsiniz. Yıllık aboneliklerini satın alırsanız şunları elde edersiniz:


 • SmugMug'da% 50 indirim
  20 ABD doları değerinde 2 aylık ücretsiz Adobe Creative Cloud
  Blurb, Phlearn ve Capture One'da 35 ABD doları indirim
  Peak Design ve Priime'da% 20 indirim
  ve Pixy fotoğraf hırsızlığını uçuracak
PostImage
PostImage , çok çeşitli görüntü dosyası türlerinden fotoğraf yükleme kolaylığı söz konusu olduğunda gerçekten harika bir kaynaktır. Maksimum 8 MB boyutunda bir görüntü yükleyebilirsiniz ve bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

Tek bir yerde tüm favori fotoğraflarınızdan oluşan kapsamlı bir galeri oluşturun, her birine benzersiz bağlantılar ekleyerek onları anında başkalarıyla paylaşabilirsiniz. PostImage, son görüntüye vermek istediğiniz boyutu seçmenize ve hatta bir kez paylaşılması amaçlanan görüntüler için bir ay, bir hafta veya bir gün gibi son kullanma tarihlerini belirlemenize olanak tanır.

PostImage, mesaj panoları ve forumlar arasında oldukça ünlüdür çünkü fotoğrafları kendi aralarında paylaşmak için kolayca değiştirilebilir, ayrıca kullanıcılar görüntüleri avatar olarak kullanmak için yeniden boyutlandırabilir.

Ayrıca ücretsiz olarak kullanılabilir.

Google Fotoğraflar
En ünlü barındırma hizmetlerinden biri olan Google Fotoğraflar , hem bireyler hem de işletmeler tarafından sevilir. Eşsiz performans, ferahlatıcı basitlik ve neredeyse hiç kimsenin hayır diyemeyeceği kullanıcı dostu olma özelliği sunar.

16 MP'ye kadar yüksek kaliteli resimleri depolamak için sınırsız alan sağlar ve otomatik olarak yedeklemeler oluşturur. Google Fotoğraflar ayrıca size resimlerinizi kolaylıkla organize etme ve düzenleme seçeneği sunar. JPG, GIF, PNG vb. Gibi dosya formatlarını destekler ve 10 GB'a kadar videolar iken 75 MB'a kadar resim çeker.

googlefotoğraflar


Sağladığı bir diğer kusursuz özellik ise kolaylıktır. Hesabınızı Google ile kurmak, Google Foto üzerinden yüklediğiniz tüm resimlere kolayca erişilebileceği ve Dokümanlar, Gmail vb. Gibi başka bir Google hesabıyla paylaşılabileceği anlamına gelir.

Ayrıca, platform üzerinden full HD 1080p videoları bile yükleyebilirsiniz. Diğer özellikler arasında, önceki yıllarınızın videolarını ve fotoğraflarını en üstte sergileme hafızası bulunur. Wi-Fi kullanarak görüntülerinizi yedekleyin ve bunları PC, Mac veya mobil cihazlardan senkronize edin.

Herhangi bir bellek kartı veya sürücü kullanmadan görüntülerinizi istediğiniz yerde kolayca yazdırın. İhtiyacınız olan tek şey, Chatbooks, Fujifilm, Popsa ve daha fazlası gibi 3. parti uygulamalar ve hizmetlerle entegre olmaktır.

ImageShack
Pinterest kullandıysanız, benzer bir düzen nedeniyle ImageShack ile çalışmayı tanıdık bulacaksınız . Burada, görüntüleri yüklemeye başlamadan önce ücretsiz olarak bir hesap oluşturmanız gerekir, ayrıca çeşitli beceri setlerine sahip kullanıcılar için yararlı olan harika özelliklere sahiptir.

Resimlerinizi albümler halinde düzenleyebilir ve kolayca takip etmek için etiketler ekleyebilirsiniz. ImageShack Resize ve ShackIt gibi özel web ve mobil uygulamalara sahiptir, böylece fotoğraflara istediğiniz yerden erişebilirsiniz. ImageShack Resize, yayınlamadan önce görüntüleri düzenlemenize, yeniden boyutlandırmanıza ve kırpmanıza olanak tanır.

[IMG alt=imge kırma]https://geekflare.com/wp-content/uploads/2020/10/imageshack.jpg[/IMG]

Platform, resimlerinizin tam gizliliğini sağlar ve hızlı paylaşım ve yükleme için bunları otomatik olarak senkronize eder. Ücretsiz bir hesapla, bir ayda 10 GB maksimum depolama alanı elde edersiniz. Doğrudan bağlantı, filigran, sınırsız yükleme ve daha fazlası gibi genişletilmiş avantajlar için premium sürümü deneyebilirsiniz.

Merak etmeyin; Karar vermeden önce hizmeti 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Çalışma alanı
Özellikleri hiçbir şekilde kafanızı karıştırmayan minimalist hizmetlerin hayranı mısınız?

Çalışma alanı tam size göre!

Resim barındırma sağlayıcısı, üç seçenekle resim yüklemenize izin verir:


 • Dosyaları doğrudan sisteminizden sürükleyip bırakın
  Panodan resimleri kopyalayıp yapıştırın veya
  Kullanımı kolay ve anlaşılır arayüzü üzerinden bir görüntü seçin
mukavva


Görüntülerinizi ve ekran görüntülerinizi çevrimiçi olarak saklamak ve paylaşmak için basit bir yol sağlar. PNG, JPEG, TIFF, APNG ve GIF gibi dosya formatlarını 10 MB boyuta kadar destekler. Cep telefonunuzdan bir resim çekmeniz ve ardından bunu Çalışma Alanına yüklemeniz gerekiyorsa, bunu siteden çıkmadan yapabilirsiniz.

Web kamerasını kullanarak bir fotoğraf çektikten sonra da görüntü ekleyebilirsiniz. Yüklenen fotoğraflar, son kullanma tarihi olmaksızın sonsuza kadar üzerinde kalır. Resimleri kiminle paylaşmak istediğinize karar verin ve resimlere daha iyi bağlam sağlamak için onlara bir açıklama ve başlık da ekleyebilirsiniz.

Çalışma alanı, resimlerinizin izleyici sayısını görebileceğiniz gelişmiş analizler de sunar.

Dropbox
Araç işletmeleri ve serbest çalışanlar için harika olan Dropbox , verimli bir görüntü barındırma çözümüdür. Teklifleri güvenli depolamanın çok ötesine uzanır; iş akışını optimize etmek akıllı ve kusursuzdur.

Görüntülerinizi oluşturun ve saklayın ve ardından bunları Dokümanlar, E-Tablolar, Microsoft Office, Slaytlar, Dropbox Kağıdı vb. Gibi çeşitli araçları kullanarak paylaşın. köşe.

dropbox


Dropbox, fotoğrafları kurcalamadan, değiştirmeden, boyutlandırmadan veya düzenlemeden depolanan tüm görüntüler için otomatik yedeklemeler oluşturur. Alt galerileri ve klasörleri daha iyi organize etmenin kolay bir yolunu sağlar. Kişilerinizi işbirliği yapmaya davet edebilir ve görüntüleri indirmelerine izin verebilirsiniz.

Dropbox kullanmanın en iyi avantajlarından biri, resimlerinizin tamamen güvenli olmasıdır, ayrıca yalnızca istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Windows, Linux ve macOS için mevcuttur. Dropbox'ın ücretsiz planı, 3 GB'a kadar depolama alanı sunar. Ücretli planlar, 14 günlük ücretsiz deneme dahil 1 kullanıcı, 3 TB alan için 19.99 ABD Doları / ay'dan başlar.

SmugMug
Blogunuzda veya web sitenizde görselleri ciddiye alıyor musunuz?

Bence herkes yapmalı ve SmugMug düşünebileceğiniz en iyilerden biri olabilir. Yalnızca kaliteli özellikler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tasarım şablonlarını özelleştirmek için araçların yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çarpıcı temayla sitenizi oluşturmanıza olanak tanır.

SmugMug ile e-ticaret mağazanızı yüklediğiniz fotoğrafların baskılarını satmak için bile kurabilirsiniz. Görüntü barındırma hizmeti, monitörlere, tabletlere ve cep telefonlarına kolayca adapte olabilen duyarlı bir tasarım sağlar.

[IMG alt=kendini beğenmiş]https://geekflare.com/wp-content/uploads/2020/10/smugmug.jpg[/IMG]

Site haritaları ve meta etiketleri içeren güçlü SEO araçlarından yararlanabilirsiniz. Sınırsız ve yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraf depolama ve yüklemelerinin keyfini çıkarın, izleyicilerinizi kontrol edin ve erişim sağlayın. HTML ve CSS entegrasyonu, sürükle ve bırak özelleştirme ve güzel şablonlarla sitenizi ve portföyünüzü oluşturabilirsiniz.

SmugMug, resimlerinizi veya videolarınızı asla madencilik yapmaz, paylaşmaz veya satmaz; dolayısıyla, ödünsüz bir güvenlik elde edersiniz. % 100 baskı garantisi ile güvenilir markalardan kaliteli fotoğraflar basın. Görüntü düzenleme için, iş akışını basitleştirmek ve zamandan tasarruf etmek için onu Lightroom , On1 ve Luminar ile entegre edebilirsiniz .

Temel planı 7 $ / ay veya 55 $ / yıl'dan (yıllık faturalandırma) başlar.

Sonuç
Bir daha asla yakalayamayacağınız görüntüleri kaybetmenin acısı ruhunuzu mahvediyor. Kişisel veya işle ilgili resimleriniz olsun, onları asla kaybetmek istemezsiniz. Görsellerinizi kaliteli bir görsel barındırma hizmetinde saklayın ve istediğiniz kişilerle paylaşın veya dilediğiniz zaman blogunuza, web sitenize veya çevrimiçi mağazanıza yükleyin.

Ardından, nasıl güzel görüntüler oluşturacağınıza bakın .
 

Gri

Lahmacun
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
4.771
Tepkiler
5.337
Bu başlık bana ilaç gibi geldi, anlatamam. :)
 

Yakida

Say cheese!
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
3.998
Tepkiler
3.570
Konuyu Başlatan
Haydi geçmiş olsun diyeyim o zaman. ? :D
 

Yakida

Say cheese!
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
3.998
Tepkiler
3.570
Konuyu Başlatan
Teşekkür ederim beğendiğinize sevindim arkadaşlar.
 

Yakida

Say cheese!
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
3.998
Tepkiler
3.570
Konuyu Başlatan
Aslında ben de uygun fiyatlı ücretli bir barındırma sitesi arıyorum ama yüksek geliyor bana fiyatlar, bir ara yandex'in diskini yükseltmiş 100 gb yapmıştım fiyatı da uygundu ama sonra baktım embed kod vermiyor bir işime yaramadığından kapattım hesabı, bana embed kod veren ve tabii fiyatı da uygun bir site lazım.
 

Yakida

Say cheese!
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
3.998
Tepkiler
3.570
Konuyu Başlatan
İyiymiş ama başka sitelerde paylaşmak için html ya da BB kodları gibi embed kodları veriyor mu?
 

Gri

Lahmacun
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
4.771
Tepkiler
5.337
Deepest wrote:
2 tb 29 lira drive da

Aylık mı yıllık mı?
 
Top