Türkiye'nin en iyi forumuna hoş geldiniz!

En aktif ve güncel Türkçe foruma kayıt olarak en samimi dostluklara adım atın ve her gün büyüyen forumumuzda yerinizi şimdiden alın. Haydi, ne duruyorsunuz? :)

Aramıza katıl
277
üye
42143
mesaj

İsrail Yine Saldırdı

Gri

Lahmacun
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
4.771
Tepkiler
5.334
Konuyu Başlatan
Her ramazan ayında Kudüs'e veya Filistin'e saldırmayı adet haline getiren İsrail, bu seneyi de boş geçmedi. Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail güvenlik güçleri, birçok Filistinlinin yaralanmasına ve hayatını kaybetmesine neden oldu.

Olayların kaynağı, İsrail'in 1967'de başlattığı 6 gün savaşının yıldönümünü kutlamak isteyen aşırı dinci yahudilerin Mescid-i Aksa'yı basmak istemesi. Her sene böyle bir baskın gerçekleştirmeye çalışan aşırı dinci yahudiler, bu sene de baskın çağrıları yapmış ve Filistinlileri kışkırtmıştı.
 

Gri

Lahmacun
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
4.771
Tepkiler
5.334
Konuyu Başlatan
Kendisi geçmişte soykırım zulmüne uğramış bir topluluğun günümüzde bu kadar zalim olması, aynı şeyleri başka topluluklara yapmaya çalışması korkunç.
 

Hannibal

Üye
Yeni Üye
Kayıt tarihi
29 Temmuz 2021
Mesaj
206
Tepkiler
2
Eeeee işte alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...!

Filistinliler işbirliği yaparak Türk askerlerini arkadan vurdular, şimdi de kardeş kavgasına (Yahudiler ile Filistinliler) bizlerin dahil olması beklenmekte, hatta balıklama kavganın göbeğine atlamaktayız...Bize ne yahu 1000-2000 yıldır süren kavgalarından.Ayrıca ülkelerini ellerinde tutmayı beceremeyen bir toplum Filistinliler.
 

Deepest

Yönetici
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
993
Tepkiler
189
Bugün bizimkiler toplanıp gitsin müdahele etsin diye eylem yaptılar. Corona morona ceza hak getire.
Oldu bizimkileri her yere yollayın.. Saman sanki ...
 
Top