Başımızdan Geçen Komik Olaylar

Yakida

Yönetici
Yönetici
Tepkiler
3.799
Herkesin başından komik bir olay geçmiştir muhakkak, o zaman ilk aklıma geleni hemen anlatayım.

Uzun yıllar önce Kırıkkale'den Bursa'ya evimize dönüyorduk, yine böyle bol kar yağışlı bir kıştı çok fena kara yakalanmıştık, yollar da kapanmıştı, hatta otobüsün radyosundan Kırıkkale- Ankara yolunun trafiğe kapandığı haberi veriliyordu, bir ara otobüsümüz mola verdi, istasyonda durduğumuz yerin hemen karşısında tuvaletler vardı...
Derken arkamızda oturan kadının küçük oğlunun sesi bütün otobüste yankılandı :" Aaaa! Anne muavin kadınlar tuvaletine girdi"
Bütün otobüs ölmüştük gülmekten hiç unutmam aklıma geldikçe gülerim.

Son düzenleme:

Venüs

Şorbacıbaşı
Yönetici
Tepkiler
4.287
Diyetisyen kliniğinden çıkarken ayağıma giydiğim galoşları çıkarmayı unutup , neredeyse eve kadar öyle yürümüştüm. Bir sokak falan kalmıştı eve, kadının biri gözlerini gererek ayaklarımı gösterdi . Bende kadının o yüz ifadesini görünce , böcek zannedip olduğum yerde çığlık atarak ziplamistim. Herkes bana bakmıştı 🤦 Kadın "korkuttum kusura bakma galoşları unutmuşsun" dedi.. ee anam babam gözlerini germesene öyle diyemedim tabii 😄

Tatar

Moderatör
Moderatör
Tepkiler
2.200
Bir yaz günü güneş tam tepede, işyerimdeki yöneticimin stresi ile evden çıktım elimde sigara markete gidiyorum. O sırada telefonum çaldı. Ekrana bakınca malum kişiyi (bugünün rahmetlisi geçmişin yöneticisi) gördüm telefonu sol kulağıma, sigarayı sağ kulağıma koydum. Konuşuyorum ama konuşurken gözümün önünde birşeyler uçuşuyor ne olduğunu anlayamıyorum (duman) derken sağ kulağımın üstündeki sıcaklığın güneş olmadığını tahmin ederken, marketçenin ''Abi kulağın yanıyor! demesi ile herşey ortaya çıktı. Marangozların kulak arkasına sıkıştırdığı kalem gibi yanan siagarayı atmışım kulak arkasına :)))))

Yakida

Yönetici
Yönetici
Tepkiler
3.799
Diyetisyen kliniğinden çıkarken ayağıma giydiğim galoşları çıkarmayı unutup , neredeyse eve kadar öyle yürümüştüm. Bir sokak falan kalmıştı eve, kadının biri gözlerini gererek ayaklarımı gösterdi . Bende kadının o yüz ifadesini görünce , böcek zannedip olduğum yerde çığlık atarak ziplamistim. Herkes bana bakmıştı 🤦 Kadın "korkuttum kusura bakma galoşları unutmuşsun" dedi.. ee anam babam gözlerini germesene öyle diyemedim tabii 😄

Sorma yahu onu ben de yaptım hem de iki kere belki de üç, birinde iki genç kız söyledi, diğerlerinde insanların bakışlarından anladım aynı senin kadın gibi gere gere gözlerini. :D
N'apayim diş doktoruna gider gelirken geriliyorum. :LOL:

Bir yaz günü güneş tam tepede, işyerimdeki yöneticimin stresi ile evden çıktım elimde sigara markete gidiyorum. O sırada telefonum çaldı. Ekrana bakınca malum kişiyi (bugünün rahmetlisi geçmişin yöneticisi) gördüm telefonu sol kulağıma, sigarayı sağ kulağıma koydum. Konuşuyorum ama konuşurken gözümün önünde birşeyler uçuşuyor ne olduğunu anlayamıyorum (duman) derken sağ kulağımın üstündeki sıcaklığın güneş olmadığını tahmin ederken, marketçenin ''Abi kulağın yanıyor! demesi ile herşey ortaya çıktı. Marangozların kulak arkasına sıkıştırdığı kalem gibi yanan siagarayı atmışım kulak arkasına :))))

Sen anlatınca Kemal Sunal' ın bir filmi geldi aklıma; Gardrop Fuat' mıydı neydi bir adam vardı Kemal Sunal sigarasını bir attı tesadüf bu ya adamın şapkasına düştü başlamıştı tütmeye, bilirsin belki. :LOL:

Üzüm

#Hayırlısıbegülüm#
Moderatör
Tepkiler
2.917
Evde konuşulmamasina rağmen , " ay, ey, vıy, kele kele " cümlesini çok kullanıyorum ben. Birde sanırım kasmiyorum kendimi. Ben buyum .
İş görüşmesi için gittiğim okulda müdür beyle konuştuk ,o sordu ben cevapladım. Her şey iyi güzel. En son " işte böyle ay" dedim. Dedim yani geri dönüşü yok. Büyük bir sessizlik oldu , müdürle göz göze geldim , adamın gözundeki ," sen ne diyorsun, bu ne demek ,nerenin konuşması " gibi soruların hepsini gördüm :. )
Şu an orada çalışıyorum (özel okul) Bazen bana takılır napiyorsun ay diye ..

New York Mezarlığı

Hamlet
Yönetici
Tepkiler
2.336
Üniversitedeyken yaz tatillerinde de çalışıyordum. Ünlü bir pastanede garsonluk yapıyordum. Kadın müşterinin siparişlerini masaya bıraktım. Sonra parmağıyla işaret yapıp beni çağırdı, "Bir pipet rica edebilir miyim?'' dedi. Ben de ne alakaysa, tamamen yanlış anlayıp "ped mi istiyorsunuz?'' diye sordum. O an utancımdan yerin dibine girdim ama, şimdi hatırladıkca gülüyorum. : )