Türkiye'nin en iyi forumuna hoş geldiniz!

En aktif ve güncel Türkçe foruma kayıt olarak en samimi dostluklara adım atın ve her gün büyüyen forumumuzda yerinizi şimdiden alın. Haydi, ne duruyorsunuz? :)

Aramıza katıl
276
üye
41763
mesaj

Trendyol Kapıda Ödeme Var Mı 2021

Yazalım

#yenikonuaç
Yönetici
Kayıt tarihi
5 Mayıs 2021
Mesaj
1.208
Tepkiler
726
Konuyu Başlatan
Trendyol'da kapıda ödeme var mı sorusunun cevabı, sadece kredi kartı ve banka kartı gibi ödeme yöntemlerini kabul etmektedir. Trendyol'da, kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.

Trendyol kapıda ödeme var mı 2020 yılında da internette çok aratılan konulardan biriydi. Aynı cevabı bu konuda da verebiliriz; Trendyol kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor, yani Trendyol elden ödeme mümkün değil. Sadece banka ve kredi kartları ile, siparişi bitirdiğiniz anda ödeme yapmanız mümkün:

4850=532.jpg

Trendyol Taksit Var Mı?
Görüldüğü gibi, ödeme aşamasında sadece bankadan alınan bir kart ile ödeme yapılabiliyor. Peki, Trendyol hangi kredi kartları geçerli?

Trendyol taksit seçenekleri için, aşağıdaki bankamatik kartı veya kredi kartı seçeneklerini kullanabilirsiniz:

 • World
  Bonus
  Axess
  Maximum
  CardFinans
  Paraf
  QNB Finansbank kredi kartları
  Enpara Kredi kartları
  Vakıfbank kredi kartları
  Wings ailesi kartları
  Ziraat Bankası kredi kartları
  Advantage kartları
Trendyol pazaryeri üzerinden alışveriş yaparken kullanılabilir.

Trendyol nakit ödeme nasıl yapılır başlığında da, hesabınızda para bulundurduğunuz bir bankamatik kartınızı, yukarıdaki görselde gösterildiği gibi ödeme aşamasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nakit ödeme yaptığınızda, bankamatik kartınıza kredi kartınız gibi taksit yapılmaz ve ödemenin tamamı tek seferde çekilir. Bankamatik kartının kredi kartından en büyük farkı, hesabınızda para bulunması gerekmesi ve taksit yapılamamasıdır.

Trendyol Nakit Ödeme Nasıl Yapılır?
Trendyol nakit ödeme, kapıda mümkün olmamaktadır. Trendyol bankamatik kartıyla alışveriş, nakit ödeme olarak geçmektedir.
Trendyol Market Kapıda Ödeme Var Mı?
Trendyol'un son dönemde hızla popülerlik kazanan Trendyol Market uygulaması da, tıpkı Trendyol gibi sadece banka kartı ve kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir. Dolayısı ile, trendyol market kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
 
Top