Yeni Tema: vBulletin 3

Tatar

Moderatör
Moderatör
Tepkiler
2.187
Kahve içerken süt tercih etmiyorum ama sütlü kahve teması açık ara en iyisi. :)
Buraya geri döndüm tekrar diğer temalar bende ışık farklılıklarında bazı sorunlar çıkardı. Mesela en başta nick yazısı mavi tonlarına yakın olanların hiçbirinin nick yazısını göremedim (kısık ışıkta) . Gece modu içinde ,dediğim gibi göz sorunum kaynaklı olabilir. Sütlü kahve bana dinlendirici, dinginlik etkisi yaratıyor ve yormuyor

Venüs

Şorbacıbaşı
Yönetici
Tepkiler
4.278
Buraya geri döndüm tekrar diğer temalar bende ışık farklılıklarında bazı sorunlar çıkardı. Mesela en başta nick yazısı mavi tonlarına yakın olanların hiçbirinin nick yazısını göremedim (kısık ışıkta) . Gece modu içinde ,dediğim gibi göz sorunum kaynaklı olabilir. Sütlü kahve bana dinlendirici, dinginlik etkisi yaratıyor ve yormuyor
Şunun altına usulca imzamı atabilir miyim?😀 Sütlü hariç diğerleri gözlerimi yoruyor, belki de gözlerimizde problem var dediğin gibi.

@Gri hepsini efsane yapmış ,ama sütlü en güzeli . Bir de sanırım cikolatayi animsattigi için seviyorum🤭

" Bunu da yemezsin be Venüs " dediğinizi duyar gibiyim😝

Tatar

Moderatör
Moderatör
Tepkiler
2.187
Benim yakın sorunum aslında sorun değilmiş. Öyle diyorlar; yanlandıkça olağan bir durummuş bozulmazsa sorunmuş:))) Sütlü kahveye devam

Never Give Up

Üye
Üye
Tepkiler
99
vBulettin’i oldum olası sevmem şu klasik Xenforo teması da olsaymış iyi olurmuş.. :)

Kastettiğim temayı anlamanız için ekleyeyim.
Kapanmış bir forumdan-yanlış anlamayın- şu klasik sade defult mavi tema.. Ben genelde forumları defult tema da kullanıyorum.

Sütlü kahveyi çok güzel yapmışsınız, şık yalnız İpad’de yazılar avatar İç içe oluyor o görünümde beni rahatsız etti..

Gerçi vbulletin 3 dediğiniz temada bu temaya benziyor ama bana biraz değişik geldi.. Klasik tema en güzeli bence.. :)

Moderatörler tarafından düzenlendi:

Never Give Up

Üye
Üye
Tepkiler
99
Sütlü kahvede bir boyutlandırma sorunu var galiba.. Çakışmalar, tarih avatarın üzerine geliyor an sayfa yazısı küçük kalıyor orada filan böyle şeyler işte.. Forum çok hızlı olsa da teknik bir hata varmış gibi gösterir böyle şeyler forumun imajına zarar verir..

Avatarlar da postbitte cidden küçük duruyor..

B4824323-2E93-4B7E-811D-0CD31EA32F7C.jpeg
3CF03C1C-DD5A-42AE-ADD6-A699AF2B4B3E.jpeg
31C733B0-C42B-41B0-9B12-5B031D5FD90A.jpegCD66C71D-6768-4090-AC6D-0B23FAF1EA4F.jpeg

Bu tarz şeyleri bir düzeltmek lazım onun dışında genel olarak forum gayet güzel..

Son düzenleme: