Türkiye'nin en iyi forumuna hoş geldiniz!

En aktif ve güncel Türkçe foruma kayıt olarak en samimi dostluklara adım atın ve her gün büyüyen forumumuzda yerinizi şimdiden alın. Haydi, ne duruyorsunuz? :)

Aramıza katıl
277
üye
42140
mesaj

444 2 525 Numara Kime Ait?

Yazalım

#yenikonuaç
Yönetici
Kayıt tarihi
5 Mayıs 2021
Mesaj
1.212
Tepkiler
726
Konuyu Başlatan
444 2 525 nerenin numarası sorusunun cevabı, Akbank'ın Müşteri Hizmetleri Numarası olup, güvenli bir numaradır. Son derece sık aradığı için 444 25 25 kim merak ediliyor ve dolandırıcılık numarası sanılıyor ancak bu doğru değil ve numara kesinlikle Akbank'a ait.

Bu numara, internette oldukça fazla şikayete konu olmuş ve özellikle kredi kartı ve kredi bildirimleri için son derece ısrarlı aramalar nedeniyle birçok kişi tarafından engellenmiştir.

Akbank, kendi numarası dışında başka numaralardan gelen aramaları ve mail yoluyla yapılan şifre taleplerini kesinlikle dikkate almamanızı ve 444 2 525 numaralı telefona bildirmenizi tavsiye ediyor.

Bankacılık sektöründe, müşteriye dönük en büyük sorunlardan biri olarak gösterilen bu dolandırıcılık faaliyetlerine karşı en iyi korunma yöntemi, bankaların sizden asla şifre istemediklerini bilmeniz.
 
Top