Hobi olarak çizip paylaştıklarım. :)

Gri

Lahmacun
Yönetici
Tepkiler
5.694
Hocam teşekkür ederim. Küçüklüğümden beri resim çizmeye yatkınlığım var diyebilirim. Lise yıllarımda daha da kendimi bildim aslında. Hayat şartları gereği hep hobi olarak kaldı maalesef. Hani sergi açayım eğitim alayım profesyonel olayım kısmına geçemedim tabi şimdilik böyle. 😌 Belki ilerleyen yıllarda saydığım hedeflere ulaşabilirim. Zaman ne gösterir göreceğiz artık.😌 Hatta ilk okul orta okul resim derslerinde hocalarım çizdiğim resimleri anneme babama çizdirdiğimi sanarlardı hep.😌 Böyle ironik durumlarla da karşılaştım. Şuan için geçte olsa eşimin de desteği ile YouTube gibi platformlarda hatta web sitesi de açtı sağolsun, oralarda en azından paylaşıyorum. Güzel yorumlar geldiği zaman da insanın verdiği emeğe bir nebze olsun değdiğini hissediyor.
İstediğiniz her şeyi adım adım gerçekleştirmenizi dilerim. Sadece yeni üye olduğunuz için değil, gerçekten inanarak söylüyorum bunu, yeteneğiniz var.

Zeyhat

Yepyeni üye
Yepyeni üye
Tepkiler
90
İstediğiniz her şeyi adım adım gerçekleştirmenizi dilerim. Sadece yeni üye olduğunuz için değil, gerçekten inanarak söylüyorum bunu, yeteneğiniz var.
İnşallah diyorum bende. En azından deniyorum. 😌 Güzel yorumlarınız ve desteğiniz için tekrar teşekkür ediyorum.😌

Sevdem

kedici
Kıdemli Üye
Tepkiler
1.012
İnşallah çok güzel sergileriniz olur herkes eserlerinizi beğenir ve satın alır. Çok güzel çizimlerinizi var özeniyorum bu yaştan sonra kursa mı gitsem diye ama yetenek olmayınca eğitimle olmuyor herhalde

Zeyhat

Yepyeni üye
Yepyeni üye
Tepkiler
90
İnşallah çok güzel sergileriniz olur herkes eserlerinizi beğenir ve satın alır. Çok güzel çizimlerinizi var özeniyorum bu yaştan sonra kursa mı gitsem diye ama yetenek olmayınca eğitimle olmuyor herhalde
Teşekkür ediyorum gerçekten güzel dilekleriniz için. Kursa giderek bildiğim kadarı ile biraz eliniz yatkınsa gelişim kaydedebilirsiniz elbette diye düşünüyorum. 😌

Zeyhat

Yepyeni üye
Yepyeni üye
Tepkiler
90
Yeni görseller ekleyeceğimi söylemiştim. 😊 Bir kaçını daha eklemekte mahsur yoktur sanırım. Bu arada youtube videoları için hazırladığım kapak resimleri genelde bunlar. Kusura bakmayın tekrar çekme şansım yok maalesef. Hepsini derleyip yeniden fotoğraflamak ciddi zaman alıyor.🤔
windows_girl_Front.png

Anlık görüntü.png

cube.png

closed_eye.png

portrait.png

3d_spoon_screen_shot_1.png

Zeyhat

Yepyeni üye
Yepyeni üye
Tepkiler
90
Hem de solaksiniz, bravo. Solaklarin kendilerine has bir yetenegi oldugunu dusunurum hep.
Evet aynen öyle. Bu arada ilginç bir bilgi çok rast gelinen bir olay değildir diye düşünüyorum. Eşim de solak ben de. 😊 Yetenek kısmına bişey diyemiyorum dediğim gibi internet ortamında çizim alanı için sağ elini kullanıpta neler neler çizenler var görünce hayretler içerisinde izliyorum yaptıklarını. 😊

Gri

Lahmacun
Yönetici
Tepkiler
5.694
Evet aynen öyle. Bu arada ilginç bir bilgi çok rast gelinen bir olay değildir diye düşünüyorum. Eşim de solak ben de. 😊 Yetenek kısmına bişey diyemiyorum dediğim gibi internet ortamında çizim alanı için sağ elini kullanıpta neler neler çizenler var görünce hayretler içerisinde izliyorum yaptıklarını. 😊
Evet, bizde de bir tek ben solagim, cocugumuz nasil olacak merak ediyoruz. :)

Sizin cocuklarinizin baskin eli hangisi?