Warhammer 40.000: Darktide, NVIDIA DLSS, Reflex ve Ray Tracing Desteğiyle Geliyor

İçerik Yazarı

Üye
Deneyimli Üye
Kayıt tarihi
29 Temmuz 2021
Mesaj
954
Tepkiler
639
-NVIDIA-DLSS-Reflex-ve-Ray-Tracing-Destegi-640x360.jpg

NVIDIA ve Fatshark, Yaz Oyun Festivali 2022‘de merakla beklenen Warhammer 40.000: Darktide oyununun, NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex ve Ray Tracing gibi birçok yeni nesil oyun teknolojisinin desteğiyle piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Ray Tracing, gelişmiş görsel uygunluk ve akıcılık sağlıyor, NVIDIA DLSS maksimum performans ve görüntü kalitesi sunuyor ve NVIDIA Reflex, kana susamış düşman ordularıyla savaşırken maksimum hızda yanıt vermeyi ve mümkün olan en düşük sistem gecikmesini vadediyor.

NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex ve Ray Tracing desteği ile GeForce RTX tabanlı grafik kartı, masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayarlarda üst düzeyde performans, akıcı oyun deneyimi ve yüksek seviyede grafiklerle üst düzey Warhammer 40,000: Darktide deneyiminin sunulacağı anlamına geliyor.

Warhammer-40000-Darktide-Ray-Tracing.jpg

180’den fazla oyunda DLSS destekliyor​

NVIDIA DLSS, süper çözünürlük standardını belirlemeye devam ediyor. DLSS, NVIDIA’nın görüntü kalitesinden ödün vermeden performansı artıran ve eleştirmenlerce beğenilen AI (Yapay Zekâ) destekli teknolojisidir. NVIDIA DLSS, performanslarını 3 kata kadar hızlandırdığı 180’den fazla oyun ve uygulamada kullanılıyor.

NVIDIA Reflex, Sistem Duyarlılığını Optimize Ediyor​

NVIDIA Reflex, oyun ayarlarında NVIDIA Reflex’i etkinleştirerek oyuncuların rekabet gücünü artırmak için sistem gecikmesini azaltıyor, hedeflere daha hızlı erişmelerine, daha hızlı tepki vermelerine ve nişan alma hassasiyetini artırmalarına olanak tanıyor. Reflex, NVIDIA yeni teknolojilerden biridir ve en büyük oyunlarda ve serilerde zaten hazır olan entegrasyonlarla, hızlıca kullanılabiliyor.

Şimdi GeForce üzerinden yayınlanıyor​

Kullanıcılar, GeForce RTX PC veya dizüstü bilgisayarları olmasa bile Warhammer 40.000: Darktide’ı lansmanla birlikte NVIDIA GeForce NOW’dan GeForce NOW Powered by GAME+ performansıyla oynayabilecek. Warhammer 40,000: Darktide’ın 13 Eylül 2022’de piyasaya çıkması bekleniyor.
 

Yeni konular

Top