Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Lavabo Neden Tıkanır?

Tatar

CARPE DIEM
Çılgın Moderatör
Tepkiler
4.462
En sevmediğim şey olabilir kendisi.

Konuya girmisken bir anımı anlatayım😂
Henüz iki aylık evliyim, yılbaşından bir gün önce bütün evi temizledim ve bulaşık makinesini çalıştırdım. Başka bir odada isim vardı, aradan biraz zaman geçmişti ki dur dedim bakayım makine bitti mi? Mutfağa bir girdim halı su içinde 🤦 Lavabo gideri tıkanmış,aynı yere bağlıydılar. Makineyi durdurdum, oturdum ağladım 😂 Sonra eşimi aradım ,zar zor usta buldu. Oturduğumuz yerde kiraciydik,tesisat eski olduğu için iki gün boyunca acamadilar gideri. Meğer bizden önce zaten çok kötü durumdaymiş giderler. 100 TL verip zehir gibi bir şey getirttiler, o açtı lavaboyu. Usta bir ara mutfağı kirmamiz lazım diyordu😂 Neyse ki o ustayı direkt gönderdik evden, yoksa ikna ederdi bizi eminim😂

Yeni evleneceklere tek tavsiyem ,eve oturmadan bütün giderleri kontrol etsinler. Bizden sonra bütün evlenenlere aynı uyarıyı yaptık .
Bu konunun aynısını bizde yaşadık. Eşim banyo giderine (Lavabo altındaki) naylon poşet tikistirmis böcek gelmesin diye 🙄 geceden patlayan hortum sabaha kadar banyodan salona oradan odalara geçmiş. Halılar uçan halı pozisyonundaydi. Bezler havlular havalarda uçuşuyor su toplamak için 🙈 parkeler kabarmadan durumu kurtardık 😉

Venüs

Şorbacıbaşı
Yönetici
Tepkiler
6.285
Bu konunun aynısını bizde yaşadık. Eşim banyo giderine (Lavabo altındaki) naylon poşet tikistirmis böcek gelmesin diye 🙄 geceden patlayan hortum sabaha kadar banyodan salona oradan odalara geçmiş. Halılar uçan halı pozisyonundaydi. Bezler havlular havalarda uçuşuyor su toplamak için 🙈 parkeler kabarmadan durumu kurtardık 😉
Kadınlar böcekten korktuğu kadar hiçbir şeyden korkmuyor sanırım, her yeri tıkıyoruz😂😂

Yeni konular