Tablet Önerisi İstiyorum

Yakida

Bad Cop
Yönetici
Tepkiler
5.249

Evet böyle çok uygun olmuş, anker ise en güzeli onun 10.000 mah olanından bende de var çok memnunum, bluetooth hoperlörüm ve kulaklığım da anker, anker güzel ürünler yapıyor.
Ben de önce huawei alacaktım fakat kalemsizi yoktu kalemlisinin de pro'su vardı çok pahalı ve benim için kalem gereksiz olduğu için almamıştım, huawei de güzeldir.
Şİmdiden güle güle kullanın. :)

MveA

Üye
Yeni Üye
Tepkiler
138
İki yıldır huawei matepad t10s kullanıyorum. Muadili ürünler ile başa baş bir performans sunsa bile google tarafında maalesef kavgalılar. APK karmaşası konusunda rahatsız olacağınız bir durum yok ise mtaped 11'i gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Yok ben Google play'e girerim, her şeyi oradan indirmek isterim derseniz xiaomi pad 5 iyi bir tercih olur.

Yakida

Bad Cop
Yönetici
Tepkiler
5.249
İki yıldır huawei matepad t10s kullanıyorum. Muadili ürünler ile başa baş bir performans sunsa bile google tarafında maalesef kavgalılar. APK karmaşası konusunda rahatsız olacağınız bir durum yok ise mtaped 11'i gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Yok ben Google play'e girerim, her şeyi oradan indirmek isterim derseniz xiaomi pad 5 iyi bir tercih olur.
Evet bunu unutmuşum, Huawei her ne kadar kendi aplikasyon sistemlerini kurmaya başladılarsa da henüz yetersiz, öyle bir sakıncası da var Huawei'nin.

MveA

Üye
Yeni Üye
Tepkiler
138
Evet bunu unutmuşum, Huawei her ne kadar kendi aplikasyon sistemlerini kurmaya başladılarsa da henüz yetersiz, öyle bir sakıncası da var Huawei'nin.
Aslına bakarsan marka takıntısı olan önyargı sahibi insanlardan linç yemeyeceğimi bilsem TLC nxtpaper 10s bile önerebilirim.

Yakida

Bad Cop
Yönetici
Tepkiler
5.249
Aslına bakarsan marka takıntısı olan önyargı sahibi insanlardan linç yemeyeceğimi bilsem TLC nxtpaper 10s bile önerebilirim.
Ben de aslında IPad'den, Xaomi pad 5'e geçtim çok da bir pişmanlığım olmadı, yani IPad'in şusu çok daha güzeldi dediğim bir şeyine rastlamadım tabii işletim sisteminden başka, benim çünkü anroid'e bir antipatim var, çok fazla kaynak tüketiyor, Ipad'de 2 gb'lik bir ram yetiyorken android'de en az 6 gb olmalı, olmalı ama bu kez de çok kaynak tüketen bir cihaz çok da pil yiyor, yani şarj çabuk bitiyor belki o yüzden Xaomi'nin tek olumsuz yönü benim için şarj süresi oldu.

Erel Alkan

Üye
Yeni Üye
Tepkiler
68
Google servisleri ile ilgili problemi biliyorum ancak kendi uygulama mağazalarındaki bir uygulama ile Google servislerine ulaşmak mümkün oluyor. Ayrıca, oyun vs. için almayacağım için pek problem olacağını da zannetmiyorum. Xiaomi de çok güzel ancak maalesef ki klavyesiz geliyor. Klavyesinin fiyatı da tablet kadar zaten. Çok saçma

Yeni konular