En İyi Akıllı Kahve Makineleri

Yakida

Bad Cop
Yönetici
Kayıt tarihi
23 Mart 2021
Mesaj
5.137
Tepkiler
5.249

En iyi akıllı kahve makineleri - dipsizforum.com.jpg

En iyi akıllı kahve makineleri: Yeni favori mutfak aletiniz​


Evinize eklemek için akıllı teknolojiniz tükeniyorsa, artık listeye akıllı bir kahve makinesi ekleyebilirsiniz. Eğlenceli bir mutfak aleti ve kafein meraklıları için kullanışlı bir aksesuar olan akıllı kahve makineleri, kahve siparişinizi telefonunuzdan vermenizi sağlar. Cihazınızı akıllı kahve makinenize bağlayın, tercihlerinizi seçin - sıcaklık, aroma ve gücü düşünün - ve cuppa'nızın tadını çıkarın.

Dokunmatik veya düğme kontrolleri ve ses kontrol teknolojisi içeren birçok akıllı kahve makinesiyle, kahvenizi istediğiniz gibi yapma esnekliğine sahipsiniz. Demlemenizi hareket halindeyken almak için basabilir, dokunabilir, kaydırabilir veya basitçe bağırabilirsiniz.

Dökme ve kavurma makinelerinden, pod cihazlarına ve fasulyeden kahve makinelerine kadar, aşağıdaki özetimize çeşitli akıllı kahve makineleri ekledik, böylece kahve içme alışkanlıklarınız için uygun bir eşleşme bulabilirsiniz.


2022 için en iyi akıllı kahve makineleri​


Melitta barista TS akıllı espresso ve kahve makinesi​


Melitta-barista-TS-Smart-Coffee-Machine-.jpg

Şık dokunmatik kontroller ve aralarından seçim yapabileceğiniz 21 farklı kahve ile, bu Melitta akıllı kahve makinesi ile evinize gösterişli ofis kahve makinesi hayatı getirebilirsiniz. Espresso, kapuçino, cafe crème ve latte macchiato kapmak için hazır. Uygulama, demleme sıcaklığını, kahve gücünü ve çekim sayısını kontrol etmenizi sağlar, böylece telefonunuzu kendi kişisel baristanıza dönüştürebilirsiniz.

Bir öğütücü de var, böylece en sevdiğiniz çekirdeklerle kahve yapabilirsiniz. Öğütücü de sessiz bir tasarıma sahiptir, bu nedenle tüm evi uyandırmamalıdır. Faffsız temizlik için çıkarılabilir demleme ünitesini bulaşık makinesine bile koyabilirsiniz.

Lavazza a modo mio voicy​


Lavazza-A-Modo-Mio-Voicy.jpg

Popüler kahve şirketi Lavazza'nın bu akıllı kahve makinesi, Alexa'dan size bir kahve yapmasını isteyebilmeniz için sesli kontrol teknolojisine sahiptir. Sıcaklıktan memnun değilseniz daha sıcak bir kahve bile isteyebilirsiniz.

Özelleştirilebilir kahve özelliği özellikle eğlencelidir - mükemmel içeceğinizi oluşturmak, bir isim vermek ve ardından Alexa'dan kişiselleştirilmiş içecek siparişinizi istemek için uygulamayı kullanın.Çekirdekleri Siemens ev akıllı kahve makinesine bağlayın​Siemens-TQ703GB7-EQ700-Bean-to-Cup-Coffee-Machine-with-Home-Connect.jpg

Bu Siemens kahve makinesindeki renkli dokunmatik ve kayar ekran, konu kullanıcı deneyimi olduğunda memnuniyetle karşılanan bir eklentidir, sadece menüde gezinin ve favorinizi seçin. İlhama ihtiyacınız varsa kahvelerin resimleri bile var.

Ciddi kahve tutkunları için, ekranda veya uygulamada görüntüleyebileceğiniz 30'dan fazla içecek seçeneği vardır ve hatta aroma profilini kontrol edebilir ve hafif, dengeli veya ayırt edici olanı seçebilirsiniz.

Bu akıllı kahve makinesi, 15 ayrı kahve tasarrufu yapmanızı sağlar, böylece büyük evler ve küçük ofisler için çok uygundur. Süt köpürtücüyle dolu kahve dükkanına gidin ve çekirdekten bardağa sunulan yüksek standartlı kahvenin tadını çıkarın.

Keçi Hikayesi GINA kahve demleyici​Goat-Story-Gina-Coffee-Brewer.jpg

Kahve şirketi Goat Story'den GINA adlı bu akıllı kahve makinesi, aradığınız görünüm buysa, kesinlikle sinirli, minimalist kahve dükkanının özetine uyuyor. Bu şık mutfak aletiyle üç demleme seçeneği vardır: klasik dökme, daha güçlü bir lezzet için daldırma stili tekniği ve öldürmek için birkaç saatiniz varsa, soğuk damlama stili. İkincisi, pürüzsüz, likör benzeri bir içecek oluşturmak için suyun uzun süre öğütülmüş kahve çekirdeklerinin üzerine yavaşça damlamasını içerir. Barista bilginizi ve deneyiminizi genişletmek istiyorsanız, bu, oynaması eğlenceli bir kahve oyuncağı olmalıdır.

En uygun kısım yerleşik ölçektir. Kahvenizi ayrı ekipman getirme zahmetine girmeden ölçün ve verileri uygulamada görüntüleyin. Uygulama ayrıca, tekniğinizi geliştirebilmeniz için faydalı ipuçları ve demleme kılavuzları sunar.

Kawa, akıllı ev kahvesi kavurma sistemi​Ikawa-smart-home-coffee-roaster-system-.jpg


Ziyaretçilerin ve diğer kahve severlerin hayran kalması için bir başka iyi görünümlü akıllı kahve aleti. Bir kahve makinesi olarak işlev görmek yerine, bu, kavrulmamış, yeşil kahve çekirdeklerini hepimizin bildiği ve sevdiği kavrulmuş kahve çekirdeklerine dönüştürmenizi sağlayan akıllı bir kahve kavurma makinesidir. Sadece kahve çekirdeklerinizi cihaza dökün, düğmeye basın ve kavurmanın başlamasına izin verin. 10 dakikadan kısa sürede kavurabilirsiniz, bu yüzden oldukça hızlı bir işlemdir.

Uygulama, kızartmayı gerçek zamanlı olarak takip etmenize, belirli kavurma tariflerini seçmenize ve kendi tarif koleksiyonunuzu oluşturmanıza olanak tanır. Kesinlikle bütün bir sabahı demlemeye adamak isteyen daha gelişmiş kahve meraklıları için bir tane.
 

Yeni konular

Top