• Merhaba, en keyifli Türkçe genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz! Sitemizi REKLAMSIZ ve tüm özelliklerinden faydalanarak kullanmak için sadece 3 saniye süren ücretsiz kayıt işlemiyle aramıza katılın.

K. Koltuk Kırmızı Koltuk | Daisy

Daisy '✿

stαч вєαutíful ín mч mínd ..
Kırmızı Koltuk Konuğu
Tepkiler
2.219
Merhaba forumun papatyası,yine ben🤭

Seni bu hayatta en çok heyecanlandıran ,mutlu eden anını bizimle paylaşabilir misin?
: ))

Bir de nedendir bilmem , insanların en sevdiği yemeği hep merak ederim, seninki nedir😊
Merhabalar, tatlımı tatlı en cici Hala 🤭

Ailemle geçirdiğim her dakika ve her an benim için en değerli, mutluluk verici, adeta kıymetli ve heycanlandırıcı geçiyor ☺️
Buna istinaden çok çok anım değil anılarım var evet şuan derledim kafamda ama gel gör ki hangini anlatayım çok uzun ve kafiyeli olacağı yönündeyim benim özetim bile mektup gibi oluyor zaten 😀

İçeriğe girmesem kırmam değilmi seni sevgili @Venüs 🙂

Venüs

Şorbacıbaşı
Forum Delisi
Tepkiler
7.523
Merhabalar, tatlımı tatlı en cici Hala 🤭

Ailemle geçirdiğim her dakika ve her an benim için en değerli, mutluluk verici, adeta kıymetli ve heycanlandırıcı geçiyor ☺️
Buna istinaden çok çok anım değil anılarım var evet şuan derledim kafamda ama gel gör ki hangini anlatayım çok uzun ve kafiyeli olacağı yönündeyim benim özetim bile mektup gibi oluyor zaten 😀

İçeriğe girmesem kırmam değilmi seni sevgili @Venüs 🙂
Lütfen,kesinlikle kırılmam kaldı ki cevap vermek istemediğin sorular elbette olacaktır ve her daim pas deme hakkın mevcut😊

Yeni konular