• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Avrupa Süper Ligi Kurulmadan Dağılıyor

Yeni Üye (2)

Azimli üye
Tam Üye
4 Nisan 2021
154
366
Bir üst klasör
Hafta sonu, spor gündemi Avrupa futbolunun zirvesindeki 12 kulübün Şampiyonlar Ligi'nden çıkıp kendilerine özel bir Süper Lig kuracakları haberiyle çalkalanmıştı. İngiltere’den Chelsea, Arsenal, Liverpool, Manchester United, Manchester City, Tottenham Hotspur, İtalya’dan Inter, Juventus ve Milan, İspanya’dan Atletico Madrid, Barcelona ve Real Madrid'in katılımıyla kurulacak olan bu lig, daha faaliyete geçmeden dağılmaya başladı.

avrupa-super-ligi-sampiyonlar-ligi.jpg

Bunun en büyük nedeni UEFA ve FIFA'dan gelen ve katılımcı takımların oyuncularının Dünya Kupası başta olmak üzere birçok organizasyondan men edileceği açıklaması idi. Her ne kadar Real Madrid başkanı Florentino Perez kendi dünya kupamızı kurup onu oynarız dese de, bence bu çok komik bir tehdit. Kaç ülkeden kaç takım bulacaksın da takım kurup oynatacaksın?

Hafta başından beri organizasyonu terk eden takımlar nedeniyle, organizasyonda şu an sadece Real Madrid, Barcelona, Milan ve Juventus kaldı. Bunlar da yakında pes eder, bu iş kapanır.

Siz ne dersiniz? Böyle bir organizasyon olmalı mı? Yoksa Şampiyonlar Ligi yeterli mi?
 

Çok Okunan Konular

Top