• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Grafikler Covid 19 Aşılarının İşe Yaradığını Gösteriyor

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.112
2
2.700
Bursa
Komplo teorileri öyle ileri boyutlara varmış ki Fatih Erbakan; ''Aşı olursanız tek gözlü, 3 kulaklı, yarı insan yarı maymun yaratıklar dünyaya gelir'' demiş...
Akıllara cefa.

Gri

Lahmacun
Yönetici
23 Mart 2021
566
2
2.077
39
İstanbul, Çanakkale
dipsizforum.com
Komplo teorileri öyle ileri boyutlara varmış ki Fatih Erbakan; ''Aşı olursanız tek gözlü, 3 kulaklı, yarı insan yarı maymun yaratıklar dünyaya gelir'' demiş...
Akıllara cefa.

Yahu sevabıyla günahıyla babası Necmettin Erbakan bir mühendisti, kendisi de bir mühendis ve böyle bir şeyi söylemesini aklım almıyor. Devlet kurumların onca aşılama çabası bu açıklamalar yüzünden boşa gidiyor çünkü insanlar aşıdan uzaklaşıyor.

Deepest

Deneyimli üye
Yönetici
23 Mart 2021
887
2.393
İstanbul
Kendimi rahatsız eden durumlar bunlar yoksa ve takım insanların drdiğine bakarak hareket etmiyorum ama sorguluyorum ve sorularıma cevap arıyorum

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.112
2
2.700
Bursa
Yok sana bir şey demiyorum zaten, bir aşıdan endişe duyuyorsan tabii ki söyleyeceksin ama 3 kulak beş göz nedir bunlar yahu, nasıl bir fantastik dünyada yaşıyor bu adamlar, insanoğlu 150 yıldır aşı oluyor nerede görülmüş aşıdan 3 kulaklı yarı maymun yarı insan yaratıklar oluştuğu.
Bunlar hep gömlek değiştiriyorlar ya yeni gömleklerini tahmin edebiliyorum.