• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Güneş Kremlerinin Son Kullanma Tarihi Var Mı?

Erel Alkan

Üye
Üye
21 Nisan 2021
33
75
www.sosyologer.com
Her ürün gibi güneş kremlerinin de son kullanma tarihi vardır. Güneş kremleri, açıldığı andan itibaren 9 - 12 ay içerisinde kullanılmalıdır. Eğer, açmadıysanız 1 - 2 sene saklanabilir. Şuna da dikkat etmek lazım; kremin kokusu veya rengi değişmişse bu size zarar verebilir. Böyle bir durumda kullanmamanız tavsiye edilir.

Cevap
Aşağıdaki simgeyi kutunun üzerinde gördüğünüzde, ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir demektir. Oradaki 6 rakamı ayı, m de ay olarak süreyi temsil etmektedir. 12M 12 ay, 24M 24 ay yani 2 sene oluyor.
index.jpg

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.109
2
2.693
Bursa
Bir ara fotoğraf çekmeye çıktığımda kullanmak için bir güneş kremi almıştım, çok kötü yanıyordum çünkü, birkaç senedir kullanmıyorum o da bozulmuştur o zaman, bir bakmak lazım.

Samur

Azimli üye
Tam Üye
17 Nisan 2021
185
1
383
İstanbul
Aşağıdaki simgeyi kutunun üzerinde gördüğünüzde, ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir demektir. Oradaki 6 rakamı ayı, m de ay olarak süreyi temsil etmektedir. 12M 12 ay, 24M 24 ay yani 2 sene oluyor.
index.jpg

Cevap

Çok Okunan Konular