• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

HedgeTrade Coin nedir?

Samur

Azimli üye
Tam Üye
17 Nisan 2021
171
383
İstanbul
HedgeTrade Coin profesyoneller ile aynı işlemi yapmak isteyen fakat deneyimsiz kişiler için tasarlanan HedgeTrade Platformunun kendi kripto para birimi parasıdır.

Kendini ‘’sosyal yatırım platformu’’ olarak tanımlamaktadır. Bu platform sayesinde kullanıcılar bilgilerini ve tavsiyelerini diğer kişiler ile paylaşıyorlar. HedgeTrade Blockchain teknolojisini kullanarak sosyal yatırım alanında yenilikler getirmeyi amaçlamaktadır. Kurucusu ise David Waslen’dir. Uygulamayı geliştire isim ise Peter Danihel’dir. Amaçları yatırım alanında yapılmamış şeyleri, düşünülmemiş fikirleri ortaya çıkarıp yapmaktır. Bu yolda da emin adımlar ile ilerlemektedirler.

hedgetrade-coin-nedir.jpg

Böylelikle deneyimsiz yatırımcılar bile bu yöntem ile deneyim ve bilgi sahibi olacaktır.

HedgeTrade’in Amacı Nedir?​

HedgeTrade Crypto, kullanıcı kişilere kripto para birimiticaret analizi, tahminleri ve eğitim içeriği sağlamak öncü amaçlarından biridir. Temel amacı ise sosyal ticaret söz konusunda genellikle yeterli bilgisi ve deneyimi olmayan yeni kişilerin, deneyimli traderlar arasında köprü işlevini görmektir. HedgeTrade Coin deneyimsizi ve deneyimli yatırımcıyı bir araya getirip, bilgi ve deneyim transferi yapmaktadır. Bilgi ve deneyim paylaşmanın yanında ayrıca HEDG Tokeni edinmenizi de sağlayan bir platform görevi görmektedir.

Ayrıca deneyim sahibi olmayan kullanıcılar, sözde taslaklar biçiminde paketlenmiş ve HedgeTrade’in akıllı sözleşmeleri ile güven içinde ticaret tahminlerini satın almaktadırlar. Bu yöntem ile deneyimsiz kişiler edindikleri bilgi birikimiyle, profesyonellere ve yeni başlayanlara HedgeTrade tarafından sağlanan piyasa araçlarının yardımıyla profesyonel ticarete girme hakkı tanınmaktadır.

HedgeTrade coinmarketcap sıralamasında 55’de yer almaktadır.

HedgeTrade Nasıl Çalışır?​

  • Tüccarlar, HEDG tokenlerini hisseler ve HedgeTrade platformunda alıcılar için mevcut bir ticaret tahmini oluşturur.
  • Satın alanlar kar potansiyeli görebilir, kullanıcı tahmini satın aldığında ya da kilidini açtığında, tüccarın tahminde bulunduğu giriş ve çıkış fiyatını görebilir.
  • Tahmin sonuçları:
  • Doğru tahminlerde tüccar hisselerini ve alıcıların elde ettiği geliri geri alacaktır.
  • Yanlış tahminlerde alıcılar satın alma fiyatını geri alır, tüccarlar ise ilk alıcılara dağıtılan hissesini kaybedecektir.
  • Kullanıcılar bu platform sayesinde yatırım bilgilerini ve tavsiyelerini diğer kullanıcılarla paylaşabilecektir. HedgeTrade Coin, Blockchain teknolojisini kullanarak sosyal yatırım alanında genişlemeyi ve yenilikler getirmeyi planlıyor. Bu sayede daha çok kitlelere hedef edecek ve istedikleri gibi yükselecekler.
 

Çok Okunan Konular

Top