• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Instagram’da Takipçi Kasmak Çok Kolay

Yazalım

Yazalım bakalım
Moderatör
5 Mayıs 2021
361
12
461
İstanbul
Instagram takipçi arttırma isteği, Instagram’ın ilk kuruldu anlardan beri var. Bu istek, dijital dünyanın getirdiği beğenilme ve var olma arzusu ile açıklanabilir. Bizler de Webkarnaval olarak dijitalleşmenin ve insanların gereksinimlerinin farkındayız. Bu bağlamda da sizlere Instagram’da Takipçi nasıl kasılır? Sorusunun cevabını tüm ayrıntıları ile vereceğiz.

Tabi, Instagramda hile ile takipçi kasmak akla gelen ilk şey olacaktır. Fakat, biz doğal ve güvenilir yoldan olan taktikleri paylaşacağız. Sizlere Instagram organik takipçi yollarını göstereceğiz. Sizlere Instagram takipçi kasma yöntemlerinin hepsini anlatacağız. En önemli olay güvenilir olmaktır. İnternette güvenilir ve güvenilir olmayan birçok site var. Güvenilir olmayan yerden aldığınız takipçilerin size yarardan çok zararı bulunur. Organik takipçiler güvenilir yoldan olmalı. Dilerseniz ayrıntılara geçelim.

Instagram-takipçi-kasma.jpg

Instagram Karşılıklı Takip Ile Takipçi Kasmak​

Instagram karşılıklı takip olayı abartılmadığı sürece etkili bir yöntemdir. Basit ve etkili bir yöntem olmakla beraber tek dezavantajı çok vakit yemesidir. Bu yöntemde maddi destek yönü zayıftır. Sizler için listelediğimiz yazımıza beraber göz atalım.

  • Hesabınızı yeni açmış iseniz ilk yapacağınız şey; arkadaşlarınıza, akrabalarınıza veya ailenize arkadaşlık isteği yollamaktır. Böylece takipçi sayınız belli bir seviyeye gelir.
  • Instagram hesabınızın profiline geri takip (GT) ibaresi ekleyin.
  • Instagram arama kısmına #geritakip ya da #gt etiketini yazın, son birkaç saat içinde paylaşılan karşılıklı takipleşme temaları bulunmaktadır.
  • Bu gönderilen yorum kısmında, ‘’Geri Takip Yapılır’’ yazılı yorumların hepsine takipçi isteği yollayın. Burada dikkat edeceğiniz nokta, platformun belirlediği limiti aşmamaktadır.
  • Son 12 saat içinde size geri dönüş yapmayanları arkadaşlıktan çıkarın. Instagram karşılıklı takip programı bulunmaktadır. Kullanmak isterseniz size fayda sağlayacaktır.

Anlatılan noktalara dikkat ederseniz Instagram karşılıklı takip ile takipçi kaçabilmektesiniz.

Instagram’da Takipçi Hilesi Güvenilir mi?​

Instagram takipçi hilesi en basit yollardan biridir. Sosyal medya uygulamaları yaygınlaşması ile birçok kişi veya kurum yol ile takipçi kasma çabası içindedir. Bu yöntem oldukça tehlikelidir. Burada fiziksel tehditten söz etmiyoruz. Instagram hileleri gibi yöntemlerin çoğu güvenilir değildir. Birçoğu cihazınıza erişim istemektedir. Yine birçoğu sizin cihazınıza virüs aktarabilir. Telefonunuz veya bilgisayarınızdan gün içerisinde onlarca işlem yapmaktasınızdır. Sizlerin paylaşılmasını istemediğiniz bilgileriniz sırlarınız veya fotoğraflarınız bulunmaktadır. Bu yöntem ile takipçinizin artmasını istiyor iseniz son derece dikkatli olmak gerekmektedir.
 
Top