• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

İzlemek İçin Önerilen Diziler.

H

Hannibal

Misafir
HOMELAND...Bir ara netfilix'te yayınlanan oldukça sürükleyici bir dizi...Netflix'te 7 sezon olmasına rağmen aslında 8 sezon süren bir kaliteli dizi.CIA in tüm perde arkası operasyonlarını gözler önüne seren bir dizi.
 
Moderatörler tarafından düzenlendi:

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.051
2.626
Bursa
Bir süredir Netflix'e uğramıyordum, epey yeni dizi ve film girmiş gösterime, Oksijen diye bir film var onu merak ediyorum filmlerde 7 numaraymış bir fırsatını bulunca izleyeceğim, şimdi bakıyorum da güzel filmler var, e fiyat arttırdı bir de olmasaydı. :)
 

Newyork Mezarlığı

Cesur Yeni Dünya
Yönetici
23 Mart 2021
285
940
Netflix'de filmlerin ya da dizilerin sol üstünde, %85 veya %95 eşleşme gibi ibareler var, ne anlama geliyor bilen var mı?
Daha önce izlediğin dizi ya da sinema filmlerine olan yakınlığa göre Netflix bir algoritma belirliyor. Yani "Tür olarak daha önce izlediğin filmlere benziyor bu film" diyor kısaca.
 

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.051
2.626
Bursa
Dün gece Changeling adında, Türk'çe adı Sahtekâr olan bir film izledim prodüktörü Clint Eastwood ve gerçek bir hikâyeden uyarlanmış, uzun zamandır bu kadar etkilendiğim bir film izlemedim tavsiye ederim.
Olay 1928 yılında geçiyor genç bir kadının 9 yaşındaki oğlu kayboluyor 5 ay sonra polisler çocuğunuzu bulduk diye bir çocuk getiriyorlar fakat çocuk kadının oğlu değil...
 

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.051
2.626
Bursa
Bu gece Netflix'de bir diziye rastladım 2021 yapımı, zaten 7 bölümlük 1. sezonun 3 bölümünü arka arkaya izledim bırakamadım, tabi zevkler ayrıdır ama masal gibi bir dizi olmuş, virüsün gündemde olduğu bir dönemde yapıldığı için doğal olarak konu virüs ama kovid değil tabii.
Dünya bir virüsle çöküşün eşiğine geldiğinde yarı hayvan yarı insan melez çocuklar dünyaya gelmeye başlıyor ama virüs mü yoksa bu çocuklar mı önceydi kimse bilmiyor, bazı insanlar virüsten melezleri sorumlu tuttukları için melez çocukların peşine düşüyorlar bu arada bir baba yarı geyik olan melez bebeğini alıp ormanlık bir alanda kendilerine ayrı bir dünya kuruyor, oğlu 9 yaşına geldiğinde ise kendisi de virüsten ölüyor ama o zamana kadar çocuğu düşmanlara ve tehlikelere karşı eğitiyor, çocuk tek başına iyi insanların da yardımıyla ayakta kalmaya çalışıyor...
Acayip keyifli bir dizi, içinde hem vahşi bir sertlik hem de müthiş bir duygusallık barındırıyor çok sevdim. :)
 
Top