• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Kan İlacı Kilo Aldırır Mı? İştah Açar Mı?

Yazalım

Yazalım bakalım
Moderatör
5 Mayıs 2021
459
25
492
İstanbul
Kan ilacı kilo aldırır mı? Sorusunu şu şekilde yanıtlayabiliriz; Kan ilacının kilo aldırması bir durum, duruma göre değişkenlik göstermektedir. Bazı kullanıcılarda kilo alma gibi bir problem gözükmüyorken bazı kullanıcılarda kilo büyük bir problem haline gelebilmektedir. Yan etkiler arasında kilo artışı çok gözükmese de durum bundan ibarettir. Kullanıcıların fiziksel yapısı ve bağışıklık sistemine göre farklılıklar olmaktadır.Kan Şurubu Kilo Verdirir Mi?​

Kan şurubunun kilo verdirmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Aynı şekilde kilo aldırması gibi bir durum da söz konusu değildir. Yukarıda belirtildiği gibi düşünüldüğünde bu durum bireylerden bireye farklılık göstermektedir. Eğer vücut yapınız kilo almaya uygunsa kilo almak kaçınılmazdır. Fakat kilo vermeye uygun bir durum varsa aynı şekilde kilo vermeniz de kaçınılmazdır.

Kan İlacı İştah Açar Mı?​

Kan ilacı iştah üzerine etkisi incelendiğinde iştah açma gibi bir durum söz konusu değildir. İştah açma özelliği bulunmayan bu ilaçlar kilo vermeye yardımcı ilaçlar da değildir. Kısacası bu ilaçlar ne kilo almanıza ne de kilo vermenize yardımcı ilaçlar olarak bilinmektedir. Tedavi nedeni ile kilo vermiş bir kişi tedavi sonrasında eski haline dönebilir. Bu durumun ilaçlarla bir ilgisi bulunmamaktadır.Bebeklerde Kan İlacı Kilo Aldırır Mı?​

Bebeklerde kan ilacı kilo gibi bir sorun yaşatmamaktadır. Yani kilo aldırmaz. Fakat bebeklerin kan ilacı içebilmesi için kesinlikle doktor onayının olması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar olabilmektedir. Bu yüzden kesinlikle doktor kontrolünün olması ve doktor tarafından ilaçların verilmesi gerekmektedir.

Ferrum Fort Tablet Kilo Aldırır Mı?​

Ferrum Fort Tablet kilo aldırma gibi bir durum söz konusu değildir. Bu ilaçlar kilo yapmamaktadır. Kilo yapması sizin bağışıklık siteminize kalmış bir durumdur. Aksi durumda kilo almak mümkün değildir. Bu konuya dikkat etmek gerekmektedir.Kan İlacı İçtikten Kaç Saat Sonra Yemek Yenir?​

Kan ilacı içtikten sonra en az 2 saat sonra yemek tüketilmesi önerilmektedir. Bazı besinler demir emilimini engellemektedir. Bu yüzden emilimin gerçekleşmemesi ve besinlerin yararlı olması için zamanında tüketmek önemlidir. Sağlıklı beslenme için kalsiyum, mineral ve vitaminlerin vücuda iyi karışmasını sağlamanız gerekmektedir.
 

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.109
2
2.693
Bursa
Orta1. sınıftayken çok şişman bir sınıf arkadaşım vardı bir gün kendisinin kan yapıcı iğneler olduğunu o yüzden şişmanladığını söylemişti, lânet okuyup duruyordu iğnelere, kendisine şişko patates gibi lâkaplar takıldığı için çok içerliyordu çocuk.
 

Çok Okunan Konular

Top