• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Keşke ve İyiki dedikleriniz nelerdir ?

Tatar

Carpe diem
Deneyimli Üye
27 Mart 2021
251
877
Keşke; keşke yaptığım her işte profesyonel olabilseydim. (Spor,sanat,iş).İyiki; profesyonel olmamışım belkide onun getireceği sorumluluklar ile bugün kazandığım tecrübe yelpazem kısıtlı olacaktı. (%100) O yüzden çok şükür keşkem yok gibi ama bugünüm iyi ki🙏

uykumvar

Müdavim üye
Deneyimli Üye
24 Mart 2021
351
850
31
  • Keşke hepsini değil ama bazı yanlışlarımı geri dönüp yapmama şansım olsaydı. O zaman belki şimdiye göre daha iyi bir konumda olurdum.
  • İyiki geçen 10 sene içinde güzel arkadaşlıklar biriktirmişim, onlar olmasaydı o dönemi kolay atlatamaz, daha büyük yanlışlar yapardım. :)

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.109
2
2.693
Bursa
Dipsiz kapandıktan sonra zaman zaman keşke tekrar kurulsaydı dediğim oldu, sonunda kuruldu
Şimdi iyi ki kuruldu diyorum.
Bunun dışında hayatımda kendim için keşke dediğim iki konu var: Birisi keşke babamı erken yaşta kaybetmeseydim ikincisi de keşke sağlığım iyi olsaydı...

Tatar

Carpe diem
Deneyimli Üye
27 Mart 2021
251
877
Dipsiz kapandıktan sonra zaman zaman keşke tekrar kurulsaydı dediğim oldu, sonunda kuruldu
Şimdi iyi ki kuruldu diyorum.
Bunun dışında hayatımda kendim için keşke dediğim iki konu var: Birisi keşke babamı erken yaşta kaybetmeseydim ikincisi de keşke sağlığım iyi olsaydı...
Baban için üzüldüm bende anne babami genç yaşta kaybettim.Allah evlat acısı göstermesin.Keskeye girersek bende bu konuda senleyim 😭

Çok Okunan Konular