• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Magnum Çekilişleri Gerçek Mi?

İçerik Yazarı

Dipsiz Forum
Moderatör
29 Temmuz 2021
170
18
111
İstanbul
dipsizforum.com
Magnum araba çekilişi gerçek mi herkes merak ediyor, biz cevabını verelim: Gerçek.

Magnum çekilişleri, Milli Piyango İdaresi tarafından verilen izinlerle, noter huzurunda ve halkın katılımına açık olarak gerçekleştiriliyor.

Magnum Porsche Çekilişi Gerçek Mi?​

Magnum Porsche Taycan çekilişi gerçek. Bu çekilişler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4 - A Beyoğlu / İstanbul adresinde, noter huzurunda gerçekleştiriliyor. Çekilişi, isterseniz gidip bu adreste canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Çekiliş tarihleri ve zamanı, Magnum Porsche Kampanyası adresinden öğrenilebilir. Her kampanyada, zaman farklılık gösteriyor.

Magnum Çekiliş Sonuçları Nereden Öğrenilebilir?​

Magnum çekiliş sonuçları, gazetelerden (son çekilişlerde Hürriyet gazetesi) yayınlanır ve aynı zamanda asil ve yedek talihlilere postayla kazandıklarına dair bir bilgilendirme notu gönderilir.

Talihliler, en geç 15 gün içinde, kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile U2 Tanıtım şirketinin yukarıda verdiğimiz adresine şahsen başvurmalı ya da info@u2.com.tr adresine mail göndermelidir.
 
Top