• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Şampiyon Beşiktaş!

Samur

Azimli üye
Tam Üye
17 Nisan 2021
185
1
383
İstanbul
Süper Lig'de şampiyon 84 puanla Beşiktaş oldu. Beşiktaş'ı 84 puanla Galatasaray, 82 puanla Fenerbahçe izledi.

Beşiktaş, Galatasaray ile aynı puanda olmasına rağmen, +2 averaj ile şampiyon olmayı başardı.

Böylece, Beşiktaş'ın şampiyonluk sayısı 16'ya yükseldi. Süper Lig'de, halen Galatasaray'ın 22, Fenerbahçe'nin 19, Beşiktaş'ın ise 16 şampiyonluğu bulunuyor.

Önümüzdeki sezon, Galatasaray Şampiyonlar Ligi için 2 ön eleme ve 1 play-off turu oynayacak, Beşiktaş ise eğer Chelsea Şampiyonlar Ligi kupasını alır veya Premier Lig'i ilk 4 sıra içinde bitirirse ön eleme oynamadan, Chelsea Şampiyonlar Ligi şampiyonu olamaz veya ligi ilk 4 içinde bitiremezse, ön eleme oynayarak katılabilecek.

Gri

Lahmacun
Yönetici
23 Mart 2021
564
2
2.070
39
İstanbul, Çanakkale
dipsizforum.com
Tebrik etmekten başka bir şey gelmez elden, ama şampiyonluk yolunda teknik direktörleri ve başkanlarının söyledikleri bu kadar sempati duyulan bir takımı kısa sürede itici hale getirmeye yeterliydi. Örneğin, Beşiktaş ile berabere kalan Antalyaspor için "ne oldu da berabere kaldınız, ne geçti elinize?" tarzında bir şeyler söylemişti BJK teknik direktörü. Başkasının emeğini bu kadar küçümsemek ne kadar yakışıksız...

Fenerbahçe ile çekiştiğimiz günleri özlüyorum, FB hiç değilse zirve havasını bilen, alışkın olan bir takım. Böyle dağıtmıyor şampiyon olunca.

R

Rick

Misafir
Türkiye'de futbol, neredeyse tüm spor dallarında belki aynıdır ancak özellikle futbol, zaten büyük bir sorun.Yönetiminden futbolcusuna, taraftarından, federasyonuna kadar her tarafı tel tel dökülüyor.Toplum bilincinin aynen yansımalarını futbolda görüyoruz.O yüzden ben yaklaşık 3 yıldır artık süperligi seyretmiyorum, Premier Ligi seyrediyorum, eğer onlar futbol oynuyorsa biz ne oynuyoruz veya biz futbol oynuyorsak onlar başka bir şey veya başka bir seviyede birşey oynuyorlar.

Çok Okunan Konular