• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Telifsiz Müzik Siteleri Neler?

Yazalım

Yazalım bakalım
Moderatör
5 Mayıs 2021
459
25
492
İstanbul
Telifsiz müzikler, birçok kişi veya içerik üretici tarafından aranmaktadır. Yapımcıların aradığı özellik ise telifsiz müzikler ücretsiz olmasıdır. Sizde, telifsiz müzik nasıl bulunur? Sorusunu aratıyor iseniz ve doğru dürüst bir şeyler bulamadıysanız, aradığınız makale burada. Bu yazıda telifsiz müzik siteleri sizlerle paylaşılmıştır.

Sosyal medya platformlarında içerik üretmeye çalışanlar bilir, en nefret edilen şey ‘telif hakkı’dır. Telifsiz müzikler ile sizde rahatlıkla telif sorunundan kurtulabilirsiniz. İnternet üzerinden en çok kullanılanlarından biri de telifsiz müzikler youtube platformudur. Bunun sebeplerinden biri içerik üreten insanların telifsiz müziğe ihtiyaç duymasıdır.

Telifsiz müzik yardımı ile yapılan videolar yayından kaldırılma olasılığı oldukça düşüktür. Eğer kaldırılıyor ise başka sebeplerden ötürü kaynaklıdır. Kaldırılmama sebebi ise herhangi bir telif hakkının bulunmamasıdır. Aşağıda verdiğimiz telifsiz müzik sitelerinden gönül rahatlığı ile faydalanabilir, rahatlıkla indirme yapabilirsiniz.

ucretsiz-telifsiz-muzik-siteleri.jpg

Telifsiz Müzik Liste Serisi​

Telifsiz müzikler, sizin için düzenlediğimiz hepsi listelenmiş halde aşağıda bulunmaktadır. Bu yazımızda istediğiniz aramayı rahatlıkla bulup indirebilirsiniz.

1. Envato Elements​

Dünya üzerinde en çok telifsiz müziği barındırmaktadır. Neredeyse 2.5 milyon müziği barındırmaktadır. Hepsi telifsizdir. Sitede sadece müzik bulunmamaktadır. Ücretsiz ses efektleri de mevcuttur. İndirmesi tamamen sınırsız bir platformdur. Envanto Element sitesinde istemeyeceğiniz kadar içerik mevcuttur. Adres:


2. Musicbed​

Aradığınız müzikler kaliteli ve iyi olmasını istiyorsanız, Musicbed size istediğinizi verecektir. Diğer müzik platformlarına göre arşivi biraz zayıftır. Fakat arşivinde bulunan müzikler son derece kalitelidir. Hem ücretsiz hem kaliteli hem de telifsiz olması gerçekten güzeldir. Adres:


3. Arltist.io​

Size anlattığımız sitelere göre yeni kurulan bir sitedir. Arltist.io, kısa zamanda parlamasının sebebleri; daha kullanışlı pratik ve basit olmasıdır. Bu arayüzü basit programı kullanmak için aylık ücreti 16.60 Euro’dır. Bu platform, Telifsiz müzikler ücretsiz değildir. Adres:


4. Audiojungle​

Yaklaşık 1 milyondan fazla telifsiz müzik arşivi bulunmaktadır. Audiojungle, uzun süredir sağlam ekiplerle çalışmaktadır. İçlerinde bulunan grupta ses mühendisi ve müzisyeni yer almaktadır. Bu arşive 1 dolardan başlayan fiyatlar ile yararlanabilmektesiniz. Adres:


5. Premium Beat​

İçerik üreticilerin vazgeçilmezi hline gelen Shuttersstock’un sahibidir. Premium Beat sitesi sayılır bir kullanıcıya sahiptir. Bu site telifsiz müzik platformu olarak bilinmektedir. Bu geniş arşivde telifsiz müzikler 49 dolardan başlamaktadır. Bu siteye uğrayan kişiler genellikle profesyonel içerik üreticileridir. İçerik üreticilerini de genel olarak üzmemiştir. Bu platformda telifsiz müzikler yer almamaktadır. Adres:

 

Çok Okunan Konular

Top