• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Turgay Yıldız Hayatını Kaybetti

Gri

Lahmacun
Yönetici
23 Mart 2021
564
2
2.070
39
İstanbul, Çanakkale
dipsizforum.com
Tiyatrocu ve televizyoncu Turgay Yıldız, hayatını kaybetti. 24 Haziran'da kalp spazmı geçirdiği için hastaneye kaldırılan Turgay Yıldız, maalesef aramızdan ayrıldı.

turgay-yildiz-hayatini-kaybetti.jpg

Turgay Yıldız, 3 Mart 1965 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1986-87 öğretim yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Turgay Yıldız, çeşitli tiyatrolarda oyuncu olarak görev aldı. TRT Ankara Televizyonu’nda metin yazarlığı, oyunculuk, program sunuculuğu gibi görevler üstlendi.

Turgay Yıldız'ın vefat haberini, sanatçı Levent Üzümcü paylaştı.

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.109
2
2.693
Bursa
Bugün Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın Medya Mahallesi programını izlerken son dakika haberi olarak geldi orada öğrendim, Ayşenur Arslan çok fena oldu elleri titredi üzüntüden, ışıklar içinde yatsın çok efendi, çok iyi bir insandı, benim için de şok oldu bu, hasta olduğunu da bilmiyordum inanamadım.

Deepest

Deneyimli üye
Yönetici
23 Mart 2021
887
2.390
İstanbul
Çok üzüldüm gerçekten. Ama aşı sonrası kalp krizi diyorlar doğru mu ? Otopsi yapmıyorlar ki . Ne Corona dan ölenlere ne sıtma ilacı sonrası ölenlere, ne de aşı sonrası ölenlere.. yapılsın ki diğer insanlar kurtulsun. Vs vs ..

Gri

Lahmacun
Yönetici
23 Mart 2021
564
2
2.070
39
İstanbul, Çanakkale
dipsizforum.com
Çok üzüldüm gerçekten. Ama aşı sonrası kalp krizi diyorlar doğru mu ? Otopsi yapmıyorlar ki . Ne Corona dan ölenlere ne sıtma ilacı sonrası ölenlere, ne de aşı sonrası ölenlere.. yapılsın ki diğer insanlar kurtulsun. Vs vs ..
Hayir, tabii ki dogru degil. Kronik kalp rahatsizligi olan biri rahmetli maalesef, dolayisi ile asi baglantisi kurmak tamamen art niyetlilik. Kalp spazmi gecirmeden bir hafta once aspirin almis olsa, aspirinden oldu diyecek miydi bu sagkik teroristleri?

Daha iki gun once bir anne kizin cenazesindeydim. Biri asi sirasi gelmedigi icin oldu, digeri de Biontech zamaninda gelmedigi vr rapel dozu olamadigi icin. Asidan baska care yok, lutfen artik sen de, sevdiklerin de asinizi olun. Sakasi yok bu isin.

Cevremde asi oldugilu icin hastalanan veya olen kimse yok ama asi olamadigi icin veya yeterli doz alamadigi icin olen 6 kisi var. Tam 6 kisi.

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.109
2
2.693
Bursa
Kalp ameliyatı olmuş, ameliyat sonrası beyine pıhtı atmış, beyin ameliyatına almışlar tam pıhtı meselesi çözülmüşken tekrar kalp krizi geçirmiş.
Çok üzüldüm gerçekten.

Çok Okunan Konular