• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

  Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Ücretsiz Hayatta Kalma Oyunları | 15 Oyun

Yazalım

Yazalım bakalım
Moderatör
5 Mayıs 2021
369
12
464
İstanbul
Hayatta kalma oyunları, son dönemin en popüler oyun türleri arasına giriş yaptı. Bu oyunlar, her ne kadar tercih edilse de ücretsiz erişim neredeyse zor. Ancak, dert etmeyin. Bu yazımızda bütün işletim sistemlerine uygun ücretsiz hayatta kalma oyunları ile birlikte karşınızdayız. Dilerseniz detaylara geçelim;

Bu oyunların diğer ismi ‘’Survival oyunları’’ olarak geçiyor. Eğer, Türkçe araması ile dilediğinizi bulamazsanız, İngilizce aramasını yaparak rahatlıkla bulabilirsiniz. Son yıllarda PUBG başta olmak üzere ‘’Battle Royale’’ birçok oyun piyasaya çıktı. Bu yüzden dolayı da ilgi arttı.

hayatta-kalma-oyunlari.jpg

En İyi Hayatta Kalma Oyunları​

Özellikle pandemi sürecinde oyunlar neredeyse bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Karantina süreci ile başlayan süreçte insanlar kendilerini oyunlara vermişti. Tabi, bu bağlamda da birçok oyun oynama isteği doğmuştu.

Bu başlık altında en iyi hayatta kalma oyunlarını sizler için derledik. Oyunlar, güzellikten ziyade ücretsiz bir yapısıyla da dikkat çekiyor. Dilerseniz, Survival oyunları listemize geçelim;

 1. Call of Duty: Mobile
 2. Fallout Shelter
 3. StayOut
 4. Realm Royale
 5. Fortnite Battle Royale
 6. Stormfall: Saga of Survival
 7. Last Day on Earth: Survival
 8. Rebel Inc.
 9. LifeAfter: Night falls
 10. Westland Survival – Cowboy RPG
 11. Survival: Wasteland Zombie
 12. Grim Soul: Dark Fantasy Survival
 13. ARK: Survival Evolved
 14. Dead Trigger 2
 15. PUBG
 
Top