• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

    Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Videoproc İnceleme

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.051
2.626
Bursa
VideoProc, dünyanın önde gelen multimedya yazılımı video dönüştürme çözümleri sağlayıcılarından biri olan Digiarty tarafından oluşturulmuş popüler bir video düzenleme ve dönüştürme aracıdır.

2006'daki kuruluşundan bu yana şirket, dünyanın her yerinden 9 milyondan fazla kullanıcısıyla yenilikçi multimedya uygulamalarının önde gelen sağlayıcılarından biri haline geldi.

Yazılım, ekranınızı, iPhone'unuzu ve web kameranızı kaydetmenizi sağlar. Videoları düzenleyebilir ve ayrıca videoları çevrimiçi olarak indirebilir ve farklı biçimlere dönüştürebilirsiniz.

Videoyla ilgili araçların İsviçre Çakısı gibi ve onunla daha yumuşak bir ekran kaydı yapabilirsiniz.

VideoProc'u satın alırsanız, satın almak için bu bağlantıya tıklayarak beni desteklerseniz minnettar olurum.

Aşağıda, işlevselliği, kullanıcı arayüzü, kayıt düzgünlüğü ve web kamerası besleme kalitesi dahil olmak üzere yazılımı ayrıntılı olarak inceliyoruz.


VideoProc Buna Değer mi?

Video Proc.jpg

VideoProc kesinlikle buna değer çünkü şu anda bulabileceğiniz en iyi video düzenleme araçlarından biri olmasının yanı sıra, aynı zamanda en uygun fiyatlı araçlardan biri.

Kolay, hızlı ve kararlıdır ve ayrıca aksiyon kameralarında, akıllı telefonlarda ve web kameralarında çekilen video görüntülerini sonradan işlemenize ve dosya boyutlarını azaltmanıza yardımcı olacak çok sayıda özelliğe sahiptir.

zellikleri.jpg
VideoProc Kimler İçin İyidir?

VideoProc, sorunsuz video kaydı, indirme, düzenleme, dönüştürme ve işleme için kolay, hızlı ve kararlı yazılım isteyen kullanıcılar için mükemmeldir.

Örneğin, büyük video dosyalarını kameranızdan, iPhone, android, drone veya başka herhangi bir cihazdan işlemek ve düzenlemek istiyorsanız, VideoProc size bu büyük/4K/HD videoları bilgisayarınız çökmeden veya çökmeden, donmadan düzenlemek için ideal, hafif bir çözüm sunar.

Bu araç aynı zamanda profesyonel yazılımlar için uygun fiyatlı ücretsiz bir video düzenleyici arayan herkes için mükemmeldir.

Bunun nedeni, kullanıcı dostu yazılımın uygun bir fiyata çok çeşitli güçlü düzenleme özellikleriyle birlikte gelmesidir.

Vegas, Adobe Premiere Pro CC ve Final Cut X gibi daha gelişmiş yazılımlarla aynı düzeyde olmasa da, VideoProc'taki özellikler, diğer video düzenleme araçlarının çoğuna paralarının karşılığını vermek için yeterlidir.

VideoProc Artıları ve Eksileri?

Her aracın kendi avantajları ve dezavantajları vardır ve VideoProc da farklı değildir.

Aşağıda, bazı artıları ve eksileri listelenmiştir, böylece bu yazılımın nerede üstün olduğunu ve eksik olduğu alanları belirleyebilirsiniz.
Artıları:

Yeni başlayanlar için uygun arayüz, hemen ayağa kalkmanıza ve çalıştırmanıza olanak tanır
Video deneyimini zenginleştirmenize yardımcı olacak ek açıklamalar özelliği
Etkileşimi ve etkileşimi artırmak için tasarlanmış video düzenleme araçları
Hızlı işleme ve daha akıcı video kaydı için GPU hızlandırma
Görüntüleme, Web Kamerası ve iPhone için ekran kayıt araçları sunar
Anında video birleştirme dahil hızlı ve basit işlevsel kontroller
Ayrı video ve ses indirmelerine izin verir
Hem standart hem de yüksek kaliteli video çıkışları üretir
Artık tek bir kullanışlı araçta birden fazla işlev var

Eksileri:

Uygulamanın okunabilirliği ve metni geliştirilebilir
Diğer yazılımlara kıyasla sınırlı video düzenleme özellikleri
VideoProc Linux'ta çalışmıyor
Ücretsiz deneme yalnızca temel özelliklere sahiptir ve maksimum 5 dakikalık medya dosyasına izin verir
Platform, işbirliği, sosyal paylaşım ve medya yerleşim araçlarından yoksundur

VideoProc'un eksilerinden çok artıları olduğu aşikar.

Geliştirilebilecek şeyler olsa da, buradaki özelliklerin çoğu, bu video düzenleyiciyi aynı kategorideki diğer araçların önüne koyuyor.

Platform, yeni başlayanların bile üstesinden gelebileceği son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Ayrıca, orijinal görünümü düzenlenmiş önizlemeye karşı gösteren bir yan yana karşılaştırma sunar. Bu, videoları düzenlemek için harcanan zamanı azaltmaya yardımcı olan yararlı bir özelliktir.

Genel olarak, platformun öğrenilmesi kolaydır ve profesyonel olmayanlar bile kısa sürede videoları kaydetmeye, indirmeye, düzenlemeye ve dönüştürmeye başlar.

VideoProc İşlevselliği

VideoProc'u başlatır başlatmaz size Video, DVD, İndirici ve Kaydedici olmak üzere dört seçenek sunulur.

Ne yapmak istediğinize bağlı olarak bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

levleri.jpg

4 araç düğmesi harika çalışıyor. Kurulum hızlı ve kolaydır ve beş dakikadan kısa sürede kurulacaksınız.

Tüm video çözünürlükleri, video formatları, DVD ve ses formatları desteklenir ve düzenleme özellikleri kolayca özelleştirilebilir.

Örneğin, video dönüştürme aracı, çıktıya ince ayar yapmak için video kalitesini kontrol etmenize olanak tanır.

Ayrıca, toplam video süresine göre kaç resim istediğinizi özgürce ayarlamak için anlık görüntü özelliğini kullanabilirsiniz.

Bunlar, özellikleri nasıl kullanacağınızı özelleştirme olanağına sahip olduğunuz birçok örnekten yalnızca ikisidir.

Bu video düzenleme aracının sunduğu diğer temel özelliklere bir göz atalım.

Güçlü Ekran Kaydedici

VideoProc ile ilgili en iyi şeylerden biri, çok çeşitli özellikler sunmasıdır.

Videolarınızı düzenlemenize ek olarak, sadece ekranınızda olanı değil, aynı zamanda web kameranız veya iPhone'unuz aracılığıyla da kaydetmek için kullanabileceğiniz harika bir ekran kaydediciye sahiptir.

Bu, özellikle eğitimciler, oyuncular ve spor severler için harika bir özelliktir ve diğer birçok video düzenleme aracı tarafından sunulmayan benzersiz bir özelliktir.

Oyun, video akışı, web seminerleri, toplantılar, sunumlar ve daha fazlasını yakalamanın bir yolu olarak masaüstü veya iOS ekranınızı kolayca kaydetmek için bu bileşeni kullanabilirsiniz.

ekran kaydedici.jpg

Ekran kaydedici aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

- 3 Kayıt Modu: Bir web kamerasından veya masaüstünüzden veya iOS ekranınızdan sesli olarak veya resim içinde resim modunu kullanarak aynı anda her ikisinden kayıt yapabilirsiniz.

- Yeşil Ekran Kaydı: Bu özellik, web kamerası yer paylaşımınız için bir renk anahtarı kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca canlı kayıtlarınız için arka planınızı kaldırabilir ve sanal bir arka plan (seyahat, oda, ofis vb.) kullanabilirsiniz.

- Yardımcı Araçlar: Kayıt sırasında içeriği kırpabilir, çizebilir veya vurgulayabilir, ayrıca metin, seslendirme, oklar, ana hatlar veya görüntüler ekleyebilirsiniz.

kayıt.jpg

Esnek Düzenleme Seçenekleri

VideoProc, aşağıdaki özellikleri kullanarak çarpıcı videolar oluşturmanıza ve 4K videoları rötuşlamanıza olanak tanıyan tüm temel düzenleme seçeneklerini kapsar:

Video Kesme

kesme.jpg

Kısaltmak için videolarınızı kolayca kesebilir ve istenmeyen bölümleri çıkartabilirsiniz. Ayrıca klipleri yeniden düzenleyebilir ve daha büyük videolar için dosya boyutunu önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Birleştirme:

Birleştirme.jpg

Bu özellik, farklı biçimlerde olsalar bile, farklı farklı video dosyalarını birleştirmenize olanak tanır. Ek olarak, video ve ses parçalarını tek bir MKV dosyasında birleştirmek için MKV Multi-Track özelliğini kullanabilirsiniz.

Kırpma:

Kırpma.jpg

Bu seçenek, videolarınızın dikkat dağıtıcı kısımlarını kolayca ortadan kaldırmanızı sağlar. Görüntü kompozisyonunu iyileştirmek için siyah çubukları kaldırabilir ve odak noktasını vurgulayabilirsiniz.

Altyazı:

Alt yazı.jpg

Bu seçenek, videolarınızın dikkat dağıtıcı kısımlarını kolayca ortadan kaldırmanızı sağlar. Görüntü kompozisyonunu iyileştirmek için siyah çubukları kaldırabilir ve odak noktasını vurgulayabilirsiniz.

Efekt


Efekt.jpg

Bu özellik, Boyama, Kenar, Ayna ve Gri Tonlama gibi güzel filtreler ve büyüleyici görsel efektler eklemenize olanak tanır.

Ayrıca video parçalarınızı keskinleştirebilir, videoları süslemek için hızlı modüller kullanabilir, renklere ince ayar yapabilir ve yukarıdaki gibi çarpıcı videolar üretmek için parlaklık ve kontrastı ayarlayabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Yakida

From bay
Yönetici
23 Mart 2021
1.051
2.626
Bursa
Video Döndürme:

Döndürme.jpg

VideoProc, videolarınızı sola veya sağa (saat yönünde veya saat yönünün tersine) döndürmenizi sağlar. Bunları tek bir tıklamayla 90 derece, 180 derece ve hatta 270 derece hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca bu özellik, videonuzu dikey veya yatay olarak yansıtmanıza da olanak tanır.


Tabii ki, VideoProc'un sunduğu tek şey bu değil.

VideoProc yazılımı, yukarıda özetlenen temel düzenleme özelliklerine ek olarak, aşağıda listelenen çok çeşitli gelişmiş düzenleme özelliklerine de sahiptir.

Gelişmiş Düzenleme Özellikleri

Videoyu Stabilize Edin: Bu özellik, iPhone'lardan, drone'lardan vb. alınan amatör görünümlü, titrek veya titrek videolarla karşılaşmamanız için titrek video çekimlerini önlemenize yardımcı olur.
Gürültüyü Kaldır: Bu özelliği kullanarak videolarınızdaki arka plan gürültüsünü kolaylıkla kaldırın veya azaltın.
GIF Yap: Videoyu güzel GIF'e dönüştürmek veya videolardan görüntüleri çıkarmak ve yeniden boyutlandırmak için.
Lens Düzeltme: Aksiyon kamerası videosundan gelebilecek hoş olmayan bozulmayı önlemeye yardımcı olmak için.
MakeMKV: Video akışını kodlamadan veya kalite kaybı olmadan MKV'ye geçirmek için.
Filigran Ekle: Bu özellik, videonuzu kişiselleştirmek için bir logo, metin veya zaman kodu eklemenize olanak tanır.
Videoyu Geliştir: Ses/video senkronizasyonunu kolaylaştırır ve oynatma ses hızını ve sesini ayarlamanıza olanak tanır.
M3U8 Oluşturun: Bu araçla, bir veya daha fazla .ts dosyası içeren M3U8 çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Platformda Video Kırpma, Bölme, Anlık Görüntü vb. dahil olmak üzere başka gelişmiş özellikler de vardır.

Gördüğünüz gibi, yazılım, ister yeni başlayan ister yetenekli bir profesyonel olun, olağanüstü videolar oluşturmak ve düzenlemek için oynayabileceğiniz bir çok özelliğe sahiptir.

video.jpg

Hızlı Medya Dönüştürücü

Video Pro'nun popülaritesini artıran ana özelliklerden biri, videonuzu (veya sesinizi) herhangi bir popüler formata dönüştürmenize izin veren kalite odaklı yüksek hızlı medya dönüştürücüsüdür.

İşte elde edebilecekleriniz:

1. Video Dönüştürücü:

Tüm video dönüştürme gereksinimlerine sahip 4K özellikli video dönüştürücü. 4K/HDR videoları kolayca dönüştürür.
MKV'den iPhone'a, H264'ten H265'e (HEVC), GIF'den MP4'e, 3D'den 2D'ye, AVI'den YouTube'a vb. dahil olmak üzere, dönüştürme için tüm video formatlarını destekler.
Yüksek performanslı 4K özellikli video, hem basit hem de karmaşık tüm kod dönüştürme gereksinimlerini kolayca karşılamak için giriş olarak 370 codec'e ve çıkış biçimleri olarak 420'den fazla kodlayıcıya sahiptir.
4K videoların en boy oranını 2K monitöre sığdırmak için hızla küçültün.
Bu can sıkıcı bulanık piksel bloğu olmadan 4K TV'de izlemek için 1080p/720p videoları 4K UHD'ye kolayca yükseltin.
Kalite kaybı olmadan daha hızlı video dönüştürme için Otomatik Kopyalama modu.
Video kalitesinden ödün vermeden büyük video dosyalarını %90'a kadar sıkıştırın.
Videolarda ince ayar yapmak için Kaliteyi Ayarla özelliğini kullanın.

2. Ses Dönüştürücü:

Sesleri MP3, WAV, FLAC, OGG, AMR, iPhone Zil Sesi vb. dahil herhangi bir popüler formata kolayca dönüştürün.
Kayıpsız kalitede herhangi bir videodan sesi hızla çıkarın.
Ses dönüştürücü, kristal netliğinde bir Dolby Digital 5.1 kanalına sahiptir.
AAC, AC3 ve MP3 gibi kaynak hedefleme biçimlerinden hızlı kopyalama.
Videoyu Sese ve Sesi Sese Dönüştürün.

3. DVD Dönüştürücü:

Uzun metrajlı DVD'leri beş dakikadan kısa sürede anında MP4'e dönüştürün.
Android, iPad, iPhone, Mac, Xbox vb. cihazlarda HEVC, MKV vb. oynatmaya dönüştürün.
Orijinal kaliteyi korurken DVD'yi 1:1 oranında kopyalayın.
99 başlıklı filmleri, antrenman DVD'lerini ve hatta hasarlı DVD'leri hızla dönüştürün.

VideoProc Donanım Hızlandırma

Yazılımın temel ve benzersiz teknolojisi, kaliteyi korurken video işleme için yıldırım hızında bir hız sunan donanım hızlandırma özelliğidir.

VideoProc, tam GPU hızlandırmalı tek video düzenleme yazılımıdır ve bu noktada donanım hızlandırmanın VideoProc'u nasıl farklı kıldığını merak ediyor olabilirsiniz.

4K video işlemeyi şu şekilde etkiler:

Intel QSV, AMD, NVIDIA'dan tam olarak yararlanır ve video işlemeyi gerçek zamanlı olarak 47 kata kadar hızlandırır.
Video kalitesinden ödün vermeden dosya boyutunu optimize eder.
CPU kullanımını azaltır ve düşük kaliteli bilgisayarların 4K videoları sorunsuz bir şekilde işlemesine olanak tanır

Videonuzu tam donanım hızlandırma ile nasıl işleyeceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için VideoProc'un bu resmi video eğitimine göz atın.

Bu, diğer birçok video işleme aracında eksik olan önemli bir özelliktir.

Donanım hızlandırma ile bilgisayar donanımınıza en özel şekilde dokunarak daha iyi sonuçlar elde edebileceksiniz.

Donanım hızlandırma, yazılımın bilgisayarınızın GPU'su (grafik işlem birimi) için en uygun görevleri tanımasını sağlar. Bu da VideoProc'un video içeriğinizi çok daha hızlı ve çok daha verimli bir şekilde düzenlemesini, yeniden boyutlandırmasını ve dönüştürmesini sağlar.

Başka bir deyişle, bu özellik bilgisayarınızın daha çok çalışmak yerine daha akıllı çalışmasına yardımcı olur.

Donanım hızlandırma ayrıca aşağıdaki avantajlarla birlikte gelir:

Daha İyi Kalite: Deinterlacing teknolojisi ve yazılımla entegre yüksek kaliteli motor sayesinde video içeriğiniz yüksek görüntü kalitesini koruyacaktır.

Optimum Dosya Boyutları: Diğer video dönüştürme yazılımlarıyla karşılaştırıldığında VideoProc, MP4 (H.264) videoları önemli ölçüde daha küçük dosya boyutlarına dönüştürmenize olanak tanır.

Düşük CPU Kullanımı: VideoProc, aşırı ısınan CPU'larla ilişkili termal hasar riskini azaltan video içeriğini dönüştürmek için daha düşük işlem gücü gerektirir.

Video 2.jpg

Bir videoyu işlerseniz, ekran görüntüsünde yukarıdaki alanların her ikisini de kontrol ettiğinizden emin olun. Bu, video işleme hızınızı piyasadaki çoğu rakipten çok daha hızlı hale getirecektir.

Video 3.jpg

Bir videoyu işlemeyi seçtiğinizde, format olarak HWAccel'i kullandığınızdan emin olun. Bunu yukarıdaki öneriyle eşleştirirseniz, işlemeyi önemli ölçüde hızlandıracaktır.

Yerleşik Medya İndirici Motoru

Araç ayrıca tonlarca video ve ses web sitesi için yerleşik desteğe sahiptir.

Medya indirme.jpg

Facebook, YouTube, SoundCloud, Twitch, Dailymotion, vb. UGC web sitelerinden çevrimiçi videoları, müzik çalma listelerini vb. kolayca indirmenize olanak tanıyan video ve ses paylaşımı için 1.000'den fazla siteyi destekler.

Aklınıza gelebilecek popüler web sitesi ne olursa olsun, büyük ihtimalle VideoProc tarafından desteklenmektedir.

Bu araçla, bu sitelerden indirilenleri MP3, MP4, Android, iPhone vb.'ye dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca canlı yayınları da kaydedebilirsiniz, bu da bir daha hiçbir canlı spor maçını kaçırmanız gerekmediği anlamına gelir.

"Daha sonra izle" oynatma listeleriniz gibi videoları toplu olarak indirebilir ve her yerden video ve müzik indirebilmeniz için proxy sunucularını etkinleştirme olanağına sahipsiniz.

TV dizileri ve filmler için çevrimiçi olarak eşleşen altyazı metnini aramak için bir işlev de vardır.

Bu yerleşik motorla, istediğiniz her şeyi hemen hemen her yerden çevrimiçi olarak indirme seçeneğine sahipsiniz.

Buna ek olarak, indirilen videoları veya sesleri çeşitli popüler çözünürlüklere ve biçimlere dönüştürebilirsiniz.

Diğer birkaç video düzenleme aracı, VideoProc'u bu konuda oldukça benzersiz kılan böyle bir indirme ve dönüştürme özellikleri kombinasyonu sunar.

Benzersiz.jpg

Sonuç olarak, VideoProc'un en seçici kullanıcıları bile memnun edecek bir ton özellik ve işlevselliğe sahip olmasıdır.

Yazılım, ister toplu ister tek tek video, ses, oynatma listesi ve kanal indirmenize olanak tanıyan daha pratik bir video çözümüdür.

Ayrıca masaüstü/iOS ekranlarını da kaydedebilirsiniz ve yazılım yeşil ekranları destekler.

VideoProc Teknik Özellikleri

Seviye-3 GPU hızlandırmayı kullanarak 4K/HDR videoları, sesleri ve DVD'leri düzenlemek, yeniden boyutlandırmak, dönüştürmek ve ayarlamak için tek noktadan işlem aracınız olan VideoProc'un teknik özellikleri burada.

– Desteklenen İşletim Sistemi: Windows, Mac

Windows (Windows 7 veya üstü; 32 bit ve 64 bit)
Mac (Mac OS X Snow Leopard 10.6 üstü)

– Donanım Hızlandırma için Desteklenen GPU'lar: Intel, NVIDIA, AMD

Intel: Intel HD Graphics 2000 veya üstü
NVIDIA: NVIDIA GeForce GT 630 veya üstü
AMD: AMD Radeon HD 7700 serisi (HD 7790 (VCE 2.0)) veya üstü

– Kurulum Boyutu: 47.0 MB

– Disk Alanı: Kurulum için 200 MB gerekli

– İşlemci: 1 GHz Intel® veya AMD® işlemci (Minimum)

– RAM: 1 GB RAM (İdeal olarak 2 GB veya üzeri)

VideoProc ve Rakipler

VideoProc'un sunduğu özellikleri aynı uygun fiyata sunan birkaç araç vardır.

VideoProc, düzenleme, dönüştürme, yeniden boyutlandırma ve ayarlama dahil olmak üzere video içeriğinizle çok şey yapmanızı sağlar.

Ancak araç ne kadar harika olursa olsun, video içeriğinizi düzenlemenize ve dönüştürmenize izin veren tek yazılım değildir.

Adobe premiere pro, Final Cut Pro X ve Camtasia gibi rakipleri vardır.


Adobe Premiere Pro, profesyonel bir video düzenleme ve prodüksiyon yazılımıdır. Gelişmiş yazılım özelliklerine ihtiyaç duyan herkes için VideoProc'a en iyi alternatiflerden biridir.
Bu kapsamlı araç, video yapımcıları ve profesyonel video editörleri için idealdir. Desteklenen platformlar arasında Windows, Mac ve SaaS bulunur.
Aylık 20,99 ABD doları olarak fiyatlandırılır, bu da VideoProc'un bir kerelik ücretiyle rekabet etmeyi zorlaştırır.


Final Cut Pro, şu anda piyasada bulunan önde gelen video düzenleme yazılımı seçeneklerinden biridir.
Bununla, stüdyo kalitesinde başlıklar üreten basit kontrolleri kullanarak çarpıcı 3D başlıklar oluşturabilir ve aydınlatmayı, animasyonu ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.
Eklentiler, varlık yönetimi, hareketli grafik şablonları ve HDR video desteği gibi gelişmiş özellikler istiyorsanız, VideoProc'a harika bir alternatif oluşturur.
Ürün, tek bir lisans için tek seferlik 299 ABD Doları tutarında fiyatlandırılır, ancak VideoProc'un yaptığı gibi birden çok dili desteklemez. Ayrıca, Windows için değil, yalnızca Mac için kullanılabilir.


Camtasia sadece bir ekran kaydediciden daha fazlasıdır, aynı zamanda videoları özelleştirmek ve düzenlemek için araçlar sağlar.
Rakibi gibi, bu yazılımın kullanımı kolaydır ve ekran yakalama, video yakalama, görüntü düzenleyici vb. gibi uzun bir özellik listesine sahiptir.
Aracın basitliği, yeni başlayanların bile profesyonel görünümlü videolar oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanır.
Yazılımı 4 kullanıcıya kadar tek seferlik 249,99 ABD doları ücret karşılığında alabilirsiniz ve hem Mac hem de Windows işletim sistemi ile uyumludur.

Peki, VideoProc rekabete karşı nasıl bir performans sergiliyor?

VideoProc, büyük videoları, sesleri, DVD'leri vb. hızlı ve zahmetsizce düzenlemek, yeniden boyutlandırmak, dönüştürmek ve ayarlamak için kullanabileceğiniz kapsamlı bir video düzenleme aracıdır.
Kaliteyi korurken videoları tamamen hızlandırılmış bir hızda işlemek için GPU hızlandırmanın gücünden yararlanabilirsiniz.

GPU hızlandırma.jpg

VideoProc ile iPhone, Android, DJI, GoPro, video kamera veya diğer herhangi bir 4K kameranızdan kolayca büyük, 4K veya HD videolar çekebilir ve çok çeşitli özellikleri kullanarak bunları mükemmel ve sonuçlara dönüştürebilirsiniz.

Bunlar etkileyici özelliklerdir ve birinin diğer video düzenleme yazılımı alternatiflerini düşünmesinin tek nedeni, yukarıda belirtilenlerden daha gelişmiş özelliklere ihtiyaç duymalarıdır.

Bunun dışında karmaşık veya pahalı alternatifler almaya gerek yok.

Tam olarak ne istediğinizi biliyorsanız veya uzmanlığa sahip değilseniz ya da Adobe Premiere Pro veya Final Cut X gibi gelişmiş, profesyonel düzeyde bir yazılım çözümü için yeterince güçlü bir bilgisayar yoksa, VideoProc keşfetmek için harika bir çözümdür.

Ücretlendirme

cretlendirme.jpg
VideoProc, sizin için uygun olup olmadığını belirlemek için yazılımı deneyebileceğiniz ücretsiz bir deneme sürümü sunar.

Ancak ücretsiz deneme sürümü, yalnızca temel özelliklere sahip olması ve maksimum 5 dakikalık medya dosyasına izin vermesi bakımından sınırlıdır. Ayrıca, “videoyu kaydet” özelliğini kullanamazsınız.

Tüm özelliklerin kilidini açmak istiyorsanız, platform 3 lisans sunar:

Bir Yıllık Lisans (29,95 $): Bir bilgisayar için bir yıllık lisansı tek seferlik yalnızca 29,95 $ (sınırlı bir süre için 59,90 $'dan indirimli) karşılığında alabilirsiniz. Bu, bir yıl içinde ücretsiz bir güncelleme ile gelir ve memnun kalırsanız yeniden sipariş verebilirsiniz.

Tüm planlar endişesiz 30 günlük para iade garantisi ile gelir

Ömür Boyu Lisans (37,95 ABD Doları): Bir bilgisayar için ömür boyu lisans 37,95 ABD Doları tutarındadır ve ücretsiz ömür boyu yükseltmeler ve herhangi bir ekstra ücret olmaksızın VideoProc tam sürümünün sınırsız indirilmesiyle birlikte gelir. Bu fiyat, 78,90$'lık normal fiyattan indirimlidir.

Aile Lisansı ($57,95): VideoProc'u birden fazla bilgisayarda kullanmanız gerekiyorsa, 57,95$ (119,90$'dan indirimli) fiyatına 2-5 bilgisayar için ömür boyu erişim sağlayan aile lisansını seçebilirsiniz.

Bu çok kullanıcılı lisans, beş bilgisayara kadar ücretsiz ömür boyu yükseltmelerle birlikte gelir ve ücretsiz bir iPhone yöneticisi hediyesi içerir.

cretlendirme 2.jpg

iPhone yöneticisi nedir?


iPhone yöneticisi, Windows kullanıcılarının fotoğrafları, müzikleri, videoları, e-kitapları, kişileri, PDF'leri vb. yönetmek de dahil olmak üzere tüm verilerini yedeklemelerine, geri yüklemelerine ve yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış verimli, kullanımı kolay bir iOS yönetici yazılımıdır. telefon verileriniz.

Ürün Desteği


Destek.jpg
VideoProc, olağanüstü çalışma saatleri müşteri desteği sunar. Sorularınızı ve sorunlarınızı hemen çözmek için özel bir ekip var.

VideoProc, kullanıcılara aşağıdaki şekillerde güçlü destek sunar:

Nasıl Yapılır ve İpuçları
Ayrıntılı Kullanım Kılavuzu
VideoProc Satış SSS
VideoProc Teknik SSS
YouTube'da Video Eğitimleri
E-posta desteği
Destek Merkezi

Daha önce de belirtildiği gibi, VideoProc, düzenlemeden videoları indirmeye ve kaydetmeye ve bunları çeşitli biçimlere dönüştürmeye kadar birçok farklı şey yapar.

Platform, bu farklı özelliklerin her biri için takip edilmesi kolay öğreticiler olmasını sağlar, böylece önceden ekran kaydı veya video düzenleme bilgisi olmadan bile yazılımdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Özellikle video eğitimleri, düzenleme yazılımını ilk kez kullanan yeni başlayanlar için son derece yararlıdır.

Hangi özelliği kullanmak istediğinize (işleme, düzenleme, dönüştürme, indirme veya kaydetme) bakılmaksızın öğrenme eğrisini kısaltmak için tasarlanmıştır.
 
Top