• Eğlenceli genel forumlar arasında bir yıldız gibi parlayan en iyi genel forum sitesi Dipsiz Forum'a hoş geldiniz.

Sadece 3 saniyenizi ayırarak, reklamsız ve güncel forumlar deryasına atlamaya ne dersiniz? Haydi, burası dipsiz bir forum, burada her şey var!

Windows 10 Oyun Sürümü Öğrenme Rehberi

Yazalım

Yazalım bakalım
Moderatör
5 Mayıs 2021
403
12
482
İstanbul
Windows 10 oyun sürümü öğrenme adımları ile birlikte bilgisayarınızda yer alan oyunların, programların ve uygulamalarım sürümlerini öğrenebileceksiniz. Bunu yapmanız için 6 basit adım sunduk. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Windows 10 Oyun Sürümü Nasıl Öğrenilir?​

Adım 1: İlk olarak bilgisayarınızın ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş yapınız.

windows-10-oyun-surumu-nasil-ogrenilir.png

Adım 2: Daha sonra ‘’Uygulamalar’’ bölümüne tıklayınız.

Adım 3: Karşınıza çıkan ‘’Uygulamalar ve özellikler’’ bölümünde uygulamaların isimleri görünecektir. İsimlerinin üzerine gelin ve sol mouse tuşu ile tıklayın.

Adım 4: Windows 10 oyun sürümü öğrenme işlemini gerçekleştireceğimiz bölüme yani; ‘’Gelişmiş Seçenekler’’ bölümüne tıklayınız.

windows-10-oyun-surumu-ogrenme.png

Not: Bazı programlarda ‘’Sürüm’’ aşağıdaki gibi program isminin altında yer almaktadır.

windows-10-oyun-surumu.png

Adım 5: Gelişmiş seçenekler bölümüne tıkladığınızda aşağıdaki gibi sürüm bölümü çıkacaktır;

windows-10-steam-oyun-surumu-ogrenme.png

Adım 6: Yukarıda gördüğünüz ‘’Sürüm’’ alanında oyun, program veya başka uygulamaların sürümünü rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Steam Oyun Sürümü Öğrenme​

• Adım 1: Oyunun simgesine gelin ve sağ tıklayın.
  • Adım 2: Daha sonra ‘’Özellikler’’ bölümüne tıklayın.
  • Adım 3: Özellikler bölümünde sürüme erişebilirsiniz.